Ходьба для схудненняХодьба для схуднення

Чи можна схуднути, вдавшись до спортивної ходьби?

Ще на етапі обдумування запитання схуднення, необхідно чітко усвідомити, що людське тіло вельми складний механізм, імунна система якого виконує захисні функції, а гормони роблять з нього хімічну фабрику. Однак він не встигає адаптуватися до стрімко мінливих умов сучасного життя, коли людині вже немає необхідності докладати величезних зусиль для видобутку їжі або захисту своєї сім’ї та житла, та й умови роботи набагато змінилися. Саме за такою причини так багато людей стикаються з проблемами надмірної ваги і навіть ожиріння, і в подібній ситуації не можуть допомогти жорсткі дієти, адже після виходу з них все почнеться заново.
Єдиним виходом з цього кола є поступове схуднення в ходьбі. На перший погляд, це вельми примарной висновок, адже багато ходять, однак на зовнішньому вигляді це не відбивається. Вся проблема полягає в тому, що для постійного контролю ваги й навіть його поступового «танення», доросла людина, що важить близько сімдесяти кілограм, повинен за тиждень проходити не менше 25 км.

Це не дуже багато, однак, як будь-яке інше заняття — вимагає певного і досить вагомого стимулу. Ходьба для схуднення, якщо просто поставити перед собою примарной мета, що хочеться скинути зайву вагу, не допоможе, тільки при постановці конкретних завдань настає результат. Які ж основні вимога до ходьби для схуднення? Насамперед — це темп пересування.

Він повинен бути таким, щоб не збивалася мова. Це означає, що необхідно почастішання пульсу, однак при цьому людина зобов’язана спокійно і без перепочинок розмовляти. Особисту оптимальну частоту пульсу можна визначити за формулою, в якій від 220 необхідно відняти вік худне людини і ще 50.

Крім цього, проводити такі заходи необхідно в один і той же час (постійний розпорядок допоможе набагато швидше виробитися звичці), і в зручному одязі і взутті. Самі тренування починати необхідно поступово, краще з трьох днів, а після додавати ще по одному, поки це не стане щоденною традицією. Що стосується часу, то його також спочатку краще обмежити 15 хвилинами. Максимальний час ходьби має прирівнюватися до одного годині. Пості досягнення цієї позначки необхідно відпрацьовувати швидкість пересування.

Що стосується техніки, то її не існує. Це повинна бути спокійна ходьба, при якій руки, шия максимально розслаблені. Єдиною умовою є постійне збільшення дистанції, нехай навіть на кілька десятків метрів. Крім цього, краще міняти маршрути, що допоможе уникнути падіння інтересу.

Також будь-яку ходьбу необхідно починати з розминки. Для цього можна застосувати віджимання або стрибки зі скакалкою, такі дії допоможуть більш швидкому переключенню на спалювання безпосередньо жирів. І пам’ятайте, ходити потрібно скрізь і за будь-яких обставин і тоді прекрасний результат забезпечений.