Ходьба для схуднення мабуть найкращий метод схудненняходьба для схуднення

Ходьба для схуднення — про ефективність ходьби, як відмінному методі схуднення

Дуже легкий, зручний і найдешевший спосіб скинути зайві кілограми і поправити своє здоров’я — це ходьба. Кожен день, витрачаючи мінімум зусиль і часу для досягнення своєї мрії про схуднення, ви отримаєте максимальний ефект!

Ходьба — мабуть найкращий метод схуднення

Серед любителів піших прогулянок багато знаменитостей Стівен Спілберг, Холлі Беррі, Ліза Кудроу, Джордж Лукас. Незважаючи на буденні справи, вони знаходять час швидким і легким кроком пройти по стежці здоров’я.

Якщо у вас офісна робота, а ввечері, прийшовши додому, ви лежите на дивані, обмежуєтеся ходьбою до зупинки, недовгою прогулянкою з собакою чи дітьми, страждаєте хронічним захворюванням, із-за якого обмежується фізична активність, володієте надмірною вагою — значить, вам пора ходити пішки.

Ви все одно прийдете до такого рішення, якщо останнім часом стали помічати, що перестали худнути, незважаючи на тренування, або зовсім втратили до них інтерес або шукаєте причини, щоб пропустити тренування.

Види ходьби

Є кілька видів ходьби, і, звичайно, можна вибрати для себе більш зручний варіант. Бути може, вам підійдуть кілька варіантів, і тоді ви їх будете чергувати.
Ходьба вгору на гору або по сходах допоможе зміцнити м’язи задньої і передньої поверхонь стегон, а також литкові м’язи.

Спортивна ходьба зміцнює м’язи верхньої частини спини і преса. Темп такий ходьби — швидкий і стрімкий. Її легко засвоїти — постарайтеся робити більш короткі і часті кроки, стопи необхідно ставити попереду один одного, як би наступ на придуману лінію. Руки, немов маятник на годиннику, виконують рухи вперед-назад.

Великі і малі сідничні м’язи зміцнює ходьба з напруженими м’язами сідниць. Кожен раз, відштовхуючись пальцями ноги, яка займає заднє положення, необхідно сильно напружувати сідничні м’язи. Але при цьому, ні в якому разі, ви не повинні відчувати сильного напруги в м’язах поперекового відділу.

М’язи спини і сідниць зміцнює ходьба спиною вперед. Для цього руки поставте на пояс, втягніть живіт, що не нахиляйтеся вперед, спину тримайте рівно. Для своєї безпеки виберіть відому вам рівну доріжку. Звичайно, цей тип ходьби своєрідний і на знайомство з ним піде чимало часу, але велику користь своєму здоров’ю ви принесете, саме крокуючи спиною вперед.

Освоївши техніку кожного типу ходьби, для початку виконуйте варіанти по 2 хвилини, потім збільшуйте час до 5 хвилин.

Фіксуємо обсяги

Отже, ви вибрали ходьбу як найбільш легкий спосіб схуднути. Для початку зафіксуйте свої габарити і приступите до регулярних занять.

Зніміть обсяги стегон, талії і інших частин тіла. Зовсім скоро ви переконаєтеся, що ваші м’язи почали зміцнюватися, а обсяги — зменшуватися.

Поставте перед собою мету для того, щоб закріпити інтерес до ходьби! Дістаньте свої речі, які ви не носите, тому що вони вам малі.

Почавши займатися, в кінці цього довгого і складного шляху, ви будете винагороджені тим, що обрана одяг знову стане вам впору.

Ходьба для схуднення — з чого почати?

У перший тиждень 10 хвилин і 3х раз з помірною швидкістю буде цілком достатньо

У наступний тиждень збільште час ходьби до 4 днів і 15 хвилин. Набирайте швидкість так, як ніби ви кудись шалено поспішайте і за 10-15 хвилин необхідно пройти більше, ніж минулого тижня. На четвертому тижні ходіть пішки 20 хвилин 5 днів з тією ж швидкістю. Потрібно рухатися досить інтенсивно, щоб пульс почастішав, але дихання не порушувалось.

Звикнувши, ви поступово можете збільшувати час і відстань, що витрачається на шлях до стрункості. Зовсім скоро рівень інтенсивності дійде до 60 хвилин, ви не будете відчувати втоми, навпаки, відкриється друге дихання, і ви відчуєте прилив сил і бадьорості.

Правильна позиція при ходьбі

Положення тіла при ходьбі має бути правильним, оскільки воно допомагає спалювати найбільшу кількість калорій і не нашкодити хребту.

При ходьбі дивіться перед собою вперед на 2 метри. Слідкуйте, щоб руки були розслаблені, рухи були спрямовані назад — вперед, а не в сторони і щоб вони не торкалися тулуба. Втягніть живіт і напружте прес — щоб диханню ніщо не заважало. Намагайтеся підтягти сідниці, щоб вони не видавалися тому.

Стопи потрібно розташовувати паралельно один одному, пальці ніг і коліна спрямовані вперед. Крокуючи, перекочуйтеся з п’яти на носок, не можна допускати перенесення ваги тіла на зовнішню чи внутрішню поверхні стопи. Плечі опустіть, голову тримайте прямо. Лікті тримайте під кутом 85-90 градусів, при ходьбі повинні працювати стегна. Відштовхуйтеся ногою, яка знаходиться ззаду.

Ви ще не передумали схуднути? Терміново починайте ходьбу, здоров’я вам!

Марина Кім для сайту «beauty.at-its.com»