Ходьба і схудненняХодьба і схуднення

Користь ходьби для схуднення організму

Ходьба і схуднення є чудовим поєднанням рухової активності з процесом скидання зайвих кілограмів при відсутності можливості відвідувати тренажерний зал. Особливо, ефективність такого фізичного навантаження, чудово позначається при бажанні зменшити за час вагітності сантиметри на боках після пологів. У цей час будь-які силові навантаження протипоказані, а ходьба дозволяє спалити жири, не перевантажуючи і не травмуючи організм.

Але добитися хорошого ефекту від схуднення можна лише завдяки дотриманню певних правил. Прогулянки повинні проводитися щодня, або хоча б п’ять днів на тиждень. Тривалість ходьби повинна дорівнювати мінімум півгодини.
Бажано пару прогулянок робити по 45 хвилин, і ще одну близько години. Ходьба і схуднення припускають необхідність дотримання швидкого темпу руху, а саме кілометр в дванадцять хвилин. Найбільш правильним буде темп, що дозволяє розмовляти, але не співати. Вирушати на прогулянку можна в будь-який час, зручний для вас, хоча доцільніше з цією метою все ж вибирати ранок — в цей час організм ефективніше спалює вуглеводи.

Для ходьби бажано підготувати зручне взуття з вільною одягом, вибираючи для прогулянок дороги без автомобільного руху, що дозволить дотримати необхідний темп. Інтенсивна ходьба може спровокувати зневоднення організму, тому перед нею і після — слід випити склянку води, прихопивши з собою додатково пляшку негазованої мінералки. Щоб ходьба і схуднення мали позитивний результат, даний процес повинен відповідати певній техніці виконання.

Спочатку кілька хвилин слід витратити на розігрів м’язів, для чого можна пройтися в невеликому темпі. Після цього вже приступають до інтенсивної ходьбі з підтягнутим животом і розправленими плечима. Ступню при цьому ставлять на п’яту і, перекочуючись на пальці, з силою відштовхуються передньою частиною для здійснення наступного кроку. Щоб збільшити темп, вправи кроки роблять більш частими, а не довгими.

При цьому тілу допомагають інтенсивною роботою зігнутих в ліктях рук. У завершенні прогулянки, темп поступово знижується до повільного, що дозволяє заспокоїти серцебиття, а також запобігти хворобливість м’язів. Якщо погода не дозволяє влаштувати пішу прогулянку, обзаведіться тренажером типу орбитрек SPORTOP. Варто відзначити, що схуднення є не єдиним корисним ефектом, якого можна досягти завдяки прогулянкам.

Крім цього, поліпшується загальне самопочуття, знижується рівень холестерину, нормалізується кров’яний тиск, поліпшується вироблення інсуліну, зменшується ймовірність захворювання остеопорозом. Уваги також заслуговує і харчування при таких заняттях спортом. Не можна обмежувати себе в харчуванні.

Слід просто розбити своє денне меню на більшу кількість прийомів їжі невеликими порціями.