Хокейні тренажериХокейні тренажери

Хокейні тренажери — обладнання для вдосконалення техніки гри

Ви є великим шанувальником хокею і мрієте вийти на лід, однак ваша техніка гри і вміння кататися на ковзанах змушує бажати кращого? Пора задуматися над придбанням тренажерів, які допоможуть вдосконалювати наявні навички гри. Прекрасним помічником у навчанні будуть хокейні тренажери, які дозволять вам проводити тренування навіть вдома. У широкому асортименті представлені тренажери для дриблінгу. Повною мірою освоївши дану техніку, ви станете відмінним командним гравцем і зможете наносити точні удари по воротах суперника.
Імітатор воротаря дозволить вам відпрацювати точність кидків. Використовуючи компактні тренажери, ви зможете проводити тренування вдома або прямо на вулиці. Підготувати до експлуатації обладнання можна за лічені хвилини. Закінчивши тренуватися, ви зможете також просто скласти тренажер і заховати його до наступного разу.

Матеріали, з яких створені штучні ігрові поверхні, мають ту ж ступінь ковзання, що і лід. Ця особливість хокейних тренажерів забезпечує тренування в умовах, максимально наближених до реальних. У базовій комплектації деякого обладнання для хокею йде ключка, що дає можливість скоротити витрати. Відточуючи навички на спеціальному обладнанні для дриблінгу, ви зможете почувати себе набагато впевненіше під час справжньої гри.

Тренуватися можна навіть поодинці: спеціальна мембрана забезпечує повернення шайби, так що партнер тут не знадобиться. Тренажер допоможе розвинути баланс, координацію і оволодіти самою технікою. Якісне обладнання буде служити вам довго. Хокейні тренажери допомагають удосконалювати такі вміння: • передачу і прийом шайби; • точність кидків по воротах; • обведення і паси під час гри; • подолання перешкод; • техніку ковзання. Моделі тренажерів відрізняються розмірами льодового майданчика.

Переваги тренажерів для хокею: • міцні матеріали стійкі до пошкоджень і сколів; • інноваційне покриття ігрового поля володіє унікальною поверхнею, яка за ступенем ковзання не відрізняється від справжнього льоду; • тренажери компактні, легко збираються і розбираються, зручні в зберіганні і транспортуванні; • надійні механізми повернення шайби, які можна встановити в будь-якому місці тренажера, дозволяють тренуватися самостійно, без допомоги партнерів по льоду. У широкому асортименті хокейної продукції ви зможете також знайти різноманітні аксесуари для професійної гри в хокей.