Яблучний оцет для схуднення за відгукамиЯблучний оцет для схуднення за відгуками

Яблучний оцет для схуднення: відгуки та рекомендації щодо застосування методики

Зі збільшенням кількості позитивних думок про ту чи іншою методикою боротьби з ожирінням, коло шанувальників зростає, причому не залежно від її користі. З недавніх пір одним з ефективних способів схуднення є оцтова дієта. Звичайний яблучний оцет, за відгуками, для схуднення став дуже корисним продуктом. Багато худнуть вважають, що він може поліпшити травлення і прискорити метаболізм. Такий ажіотаж до яблучному оцту по-своєму вплинув на виробників продукту.
Сьогодні на прилавках магазинів можна знайти пляшки з рідиною з позначкою «для схуднення». Від звичного оцту відрізняється продукт складом: в нього виробники додають спеціальні трави, які сприяють схуднення. Але, якщо замислитися, які корисні властивості трав можуть зберегтися в цієї пекучої рідини? Тому, різниця між простим яблучним оцтом і «для схуднення» складається тільки в ціні — останній дорожче. Яблучний оцет для схуднення, за відгуками дієтологів, можна пити тільки в розведеному вигляді: дві чайних ложки слід розводити в склянці теплої води.

Отриманий розчин ділиться на три частини, з яких кожна випивається за тридцять хвилин до основного прийому їжі. За прогнозами схуднути на чотири-п’ять кілограмів можна в перших сім днів дієти, при цьому з перших днів ви будете відчувати легкість. У зв’язку зі зміною кислотності шлункового соку, апетит зменшується, що автоматично запускає процеси зниження ваги. Але довго на такій дієті фахівці сидіти не рекомендують — оптимальним терміном буде десять днів. Однак у цей час бажано дотримуватися принципів правильного харчування.

Даний спосіб боротьби з ожирінням не підходить тим, у кого є проблеми з шлунково-кишковим трактом. Треба чітко усвідомлювати, що після вживання оцту виразки, гастрити і т.д. можуть тільки загостритися. Більшість дієт і процедур направлено на виведення міжклітинної рідини з організму.

За відгуками яблучний оцет для схуднення в цьому плані ефективний. Його застосовують для обтирання або обгортань. Щоб провести дану процедуру вам потрібно: • взяти відріз непотрібної бавовняної тканини; • змішати в рівних частках оцет і воду.

Далі тканину слід вимочити в рідині, віджати добре і обернути нею проблемні області тіла. Зверху можна обернути тканину поліетиленом і лягти під теплу ковдру. За допомогою такої домашньої міні-сауни ви зможете вигнати зайву рідину з організму. Процедура не зовсім приємна, оскільки ви будете відчувати жар.

Але, при цьому ви можете насолоджуватися переглядом кіно або займатися своїми справами. Регулярні обгортання сприяють зниженню ефекту апельсинової кірки. Застосовуючи оцет для схуднення або косметичних процедур пам’ятайте, що іноді це буває дуже небезпечно.

Щоб досягнуті результати зберегти надовго, після дієти або обгортань слід дотримуватися принципів раціонального харчування і виконувати зарядку.