Як сигарети впливають на потенцію наслідки«Палити завжди і скрізь» — незримий гасло сучасності. Люди тягнуться до пачці сигарет при будь-якому зручному випадку: коли погано на душі і коли добре; треба підтримати бесіду; не хочеться підтримувати бесіду; заповнити паузу; потягнути час. Сигаретний димок супроводжує всюди — вдома, на роботі, на вулиці. У ньому міститься більше 5000 сполук, з яких як мінімум 60 відносяться до таких, що негативно впливають на чоловічу силу? Але мало хто знає, що виявляється при курінні вплив на потенцію.

Залежність від сигарет

Про що мовчать виробники?

Зменшення потенції після куріння вдвічі — це реальність.

Для початку потрібно озирнутися навколо: більшість людей знаходиться під впливом куріння — або курять сигарети самі або вдихають дим, тобто всі курці, тільки одні активні, а інші — пасивні. І давно доведено медичною наукою, що шкода від куріння однаковий для всіх. Деякі намагаються кинути, усвідомлюючи, що потрапили в залежність; хтось просто відгороджується від незручного сусідства; багато ведуть боротьбу, особливо якщо під час паління падає потенція.

Як же змусити завзятих курців «скласти зброю», тобто змусити кинути сигарети? Постаратися пояснити чоловікам (а їх серед шанувальників згубної звички більше ніж жінок), що мало не головним негативним наслідком куріння для їхнього організму є імпотенція.

МОЗ попереджає про негативний вплив сигарет на потенцію. Бачать цю напис на пачках всюди. І що з того? Щодня в світі людство викурює 15 мільярдів сигарет. До процесу причетні 60 відсотків чоловіків і всі вони — потенційні імпотенти.

Щоб підсилити ефект від сказаного, слід додати, що крім впливу на чоловічий потенціал, у курців через нікотину часто розвивається рак легенів, вади серця, інші біди. Якщо точніше — у кожного третього. Підсумок: щорічно від наслідків небезпечної звички в світі гинуть люди (близько 5 мільйонів). Не висока ціна сумнівного задоволення? Якщо так буде продовжуватися, то земну кулю ризикує втратити до 2020 року вже 10 мільйонів своїх жителів. І це лише мінімальну шкоду нікотину.

Сигарети і чоловіки — несумісні поняття
Відмова від куріння

Скільки не говори курцеві, що він витрачає колосальні кошти на свою «маленьку слабкість», — не допомагає. І спливають гроші з сімейного бюджету. Гроші, які можна було витратити з більшою користю, з великим задоволенням, на розваги і відпочинок. А замість цього щорічні світові втрати на лікування хвороб, пов’язаних з курінням і нікотином, становлять 50 мільярдів доларів. Для порівняння: тютюнові компанії за такий же період часу отримують прибуток понад 70 мільярдів доларів. Серйозний бізнес — серйозні гроші. Не важко здогадатися, хто перемагає у «війні світів». І виробники стверджують, що під час куріння потенція не страждає, що — неправда.

Що стосується нікотину, тютюнового диму і його шкідливого впливу на чоловічу силу, інформацію про це можна знайти у відкритому доступі. Що ж у ньому міститься такого, що заважає повноцінно жити, курити і не думати про наслідки? Бажано знати і пам’ятати: аміак, синильна кислота, органічні кислоти, токсини. Про конкретний вплив цих сполук на людський організм виробники тютюнових виробів замовчують, скромно обмежуючись попередженням. А навіщо попереджати, якщо сигаретна пачка як магніт притягує до себе все нових і нових користувачів. МОЗ ж нагадує, що кожен покупець тютюну — це потенційний пацієнт лікарень і лікарень.

Вчені стверджують, психологи радять, цілителі заклинають. Треба визнати, що куріння схоже, швидше, на наркоманію, тільки з тією різницею, що від куріння помирає більше людей, ніж від наркоманії, тютюн дешевше і доступніше, його вживають більше і частіше і в кінцевому підсумку він небезпечніший для здоров’я. Куріння і потенція пов’язані. Починається все з впливу на серцево-судинну систему. Відбувається звуження судин таза, утруднюється приплив крові до статевих органів, поступово відбувається закупорка стінок кровоносних судин, перестає надходити в статевий орган кров і ерекція не настає.

Куріння шкодить здоров'ю

Існує й інша сторона впливу куріння на потенцію — урологічна. Порушення потенції виникає внаслідок впливу на стінки кровоносних судин окису вуглецю. Коли чоловік багато курить, доступ кисню в організм обмежений, виникає кисневе голодування тканин статевого органу, в цій важливій частині чоловічого тіла судини тонше інших, швидше закупорюються.

Нікотин зменшує вироблення статевих гормонів. В даному випадку, кинув палити — пропала потенція. Нікотин впливає на наднирники, що відповідають за викид адреналіну в кров. Всім відомо значення адреналіну — цей гормон підвищує артеріальний тиск і частішає серцебиття — те, що потрібно для романтичних відносин. Ні викиду адреналіну — ні припливу крові до статевих органів, а значить, немає ерекції. Діагноз — імпотенція. І яке ж це задоволення — палити?

Звичайно, від однієї викуреної сигарети, може, нічого й не станеться, але ж все починається з малого. Чим більше чоловік викурює, тим нижче у нього рівень потенції. А для повної імпотенції у 60% чоловіків достатньо однієї пачки в день. Курці стверджують, що знизилася потенція вже через пару місяців після «старту». І це мінімальний вплив, який чинився на здоров’я. Повністю ерекція пропадає років в 40.

Наслідки куріння: як усвідомити проблему?

Відмова від сигарети

Як же пояснити близькій людині, що куріння впливає на потенцію? Треба постаратися донести інформацію про реальний шкоду тютюнової залежності, особливо для сексуального потенціалу. Ніщо так не підвищує чоловічу самооцінку, як здатність задовольнити жіночі бажання. Так чому ж багато чоловіків добровільно позбавляють і своїх коханих, і себе інтимних задоволень?

Що буде, якщо кинути курити? Існує неупереджена статистика — ні почуттів, ні емоцій, одні факти. Курці відчувають сексуальне задоволення приблизно 6 разів на місяць, а некурящі чоловіки — в 2 рази більше. Середня тривалість статевого акту у кращих представників сильної статі близько 4 хвилин, не кажучи вже про те, що існує пряма залежність між курінням і тривалістю життя (в середньому на 13 років скорочується цей показник у «куреніезавісімих»).

_http: //youtu.be/CjnTVGXR43U

Якщо при курінні потенція погіршується, то насамперед слід кинути цю звичку. Лікарі наполягають на думці, що якщо відмовитися від куріння протягом всього 8-9 годин, то відбувається часткове відновлення потенції після. Однак якщо палити протягом тривалого часу, а потім рішуче кинути, то, на жаль, неможливо швидко відновити втрачену чоловічу силу. Поліпшити якість і забезпечити повне відновлення інтимного здоров’я допоможуть спеціальні медичні препарати. У будь-якому випадку кинути палити — кращий спосіб захистити себе і своїх близьких від можливих ризиків. Адже при курінні потенція ніколи не відновиться.