Як збільшити час статевого акту корисні порадиІснує кілька методів, як чоловікам збільшити час статевого акту і при цьому значно підвищити якість сексу.

Чоловік і жінка

Розглядати потрібно і саму техніку сексу, і рекомендації, які пов’язані з дотриманням правильного способу життя, а також вдатися до різних допоміжних засобів, застосування яких допомагає уникнути передчасної еякуляції. Щоб зрозуміти, чому тривалість ерекції у чоловіків не перевищує пари хвилин, потрібно з’ясувати причини, які безпосередньо пов’язані з тривалістю статевого акту. Є, звичайно, такий факт, що при регулярному сексі проблем з швидким сім’явипорскуванням у чоловіків не виникає. Але якщо така проблема з’явилася або триває тривалий час, варто нанести візит лікаря.

Наступ жіночого оргазму: як задовольнити жінку?

Так вже вийшло, що за своєю природою чоловіки найчастіше досягають піку задоволення швидше жінок. Чому так відбувається — досі не ясно. Тому або жінці доводиться миритися з такою несправедливістю, або чоловік повинен бути справжнім коханцем і постаратися зробити все можливе, щоб його подруга не залишилася незадоволеною. Є кілька причин, чому це може відбуватися:

Повільне збудження партнерки, повільне настання оргазму.

Повільне збудження партнерки, швидкий оргазм.

Жінка дуже швидко досягає збудження, але оргазм довго не настає.

Швидке збудження жінки, негайне досягнення оргазму.

Якщо виникає питання про те, як саме пов’язана тривалість статевого акту чоловіка з отриманням оргазму жінки, то відповідь проста. Чоловік, який в першу чергу думає не про особисту вигоду, а про задоволення своє подруги, вважається хорошим коханцем. Адже, надаючи задоволення своїй партнерці, він насолоджується самим процесом, а не грає в гру «хто швидше». Швидкий секс не приносить відчуття гармонії між партнерами і не дає їм повністю розкритися.

Попередні ласки

Попередні ласки
Цей метод дозволяє чоловікові розслабити свою партнерку, порушити її перед головною дією. Ті чоловіки, які нехтують попередніми ласками, ризикують залишити свою жінку незадоволеною. Варто зауважити, що відсутність оргазму у жінки може негативно позначатися на її здоров’ї. Отже, кілька технічних способів, що дозволяють збільшити тривалість сексу і допомогти жінці досягти оргазму:

Перед тим як ввести член в піхву, чоловік спочатку сильно збуджує клітор жінки і тільки потім переходить до фрикциям.

Повільні рухи і сильне збудження клітора одночасно.

Пролонгація — тимчасове припинення статевого акту, коли наздоганяє відчуття швидкого сім’явиверження, і перехід до оральних пестощів. Завдяки цьому способу можна розтягнути секс на досить тривалий час, а також досягти піку задоволення одночасно обома партнерами.

Корисні поради для збільшення тривалості сексу

Йога

Володіння мистецтвом правильного дихання. При швидке наближення оргазму потрібно виконати глибокий вдих з нетривалої затримкою дихання. Якщо практикувати даний метод, можна помітити уповільнення пульсу і відступ чоловічого сім’явиверження.

При відчутті близького фінішу можна витягнути член з піхви і обхопити його рукою біля основи. Потім на час затримати дихання, відпустити руку і продовжити статевий акт. Якщо виконувати цю процедуру кілька разів протягом всього статевого акту, можна домогтися не тільки пролонгації, але і більш бурхливого і яскравого оргазму. Це відбувається за рахунок декількох утворень сперми, після чого настає одна еякуляція.

Допомагає і неодноразове затискання головки пеніса. Таким чином, відбувається привчання організму до збільшення часу сексу. Такий спосіб має виключити швидке виверження сперми.

Ведення здорового способу життя

Виконання всіх вищевказаних технік з продовження чоловічого статевого акту повинно благотворно вплинути на сексуальне життя чоловіка та його партнерки. Але одними методиками і технічними способами потрібного результату добитися складно. Тому варто дотримуватися і нескладних рекомендацій, пов’язаних зі здоровим способом життя. Ці поради можуть істотно допомогти впоратися з проблемою короткочасного сексу:

Мед і горіхи

Правильне харчування з вживанням достатньої кількості білків та природних афродизіаків (горіхи і мед, наприклад).

Дотримання правильного режиму дня. Від цього залежить не тільки сексуальне здоров’я чоловіків, але і здоров’я в цілому.

Заняття йогою допоможуть чоловікам контролювати свою психіку, тому що подібні духовні вправи допомагають краще пізнати себе не лише фізично, а й духовно.

Також чоловіче лібідо допоможе посилити своєчасний відпочинок. Коли організм не отримує потрібної розрядки, важко добитися добрих результатів в ліжку. Особливо це стосується тих чоловіків, які постійно зайняті важкою фізичною працею, і тих, хто постійно знаходиться в стресових ситуаціях.

Позитивні емоції. Для підвищення якості сексу потрібно якомога частіше радувати себе не тільки відпочинком, але і свободою від зайвих, поганих думок. Адже завантажений чоловік не зможе як слід розслабитися і показати себе перед жінкою у всій красі.

Допоміжні засоби, що подовжують статевий акт у чоловіків

Пробуючи різні техніки і методики, можна спробувати підвищити якість злягання чоловіка і жінки в ліжку. Але якщо деякі з них все ж залишаються марними або лінь їх виконувати, існують спеціальні засоби і мастила для того, щоб максимально продовжити статевий акт. Мова йде про змащення, застосування яких не вимагає особливих навичок, і про спеціальні препарати, які потрібно приймати всередину. Мастила продаються в будь-якому магазині або аптеці. Суть їх застосування полягає в тому, що вони знижують чутливість статевого члена під час сексу, тим самим сприяючи збільшенню часу акту. Що стосується медикаментозного рішення, то такі препарати приймаються за годину до усамітнення з жінкою, а час статевого акту збільшується приблизно в чотири рази, що не може не радувати обох партнерів. У будь-якому випадку перед застосуванням подібних засобів краще всього спочатку порадитися з лікарем.

_http: //youtu.be/j2i2nBrWbdk

Небезпеки пролонгації статевого акту у чоловіків

У той час як чоловіки турбуються про те, як збільшити час сексу, мало хто з них замислюється про можливі наслідки. Секс — штука приємна, але якщо занадто часто примушувати свій організм стримуватися, у чоловіків можуть виникнути деякі неприємності в цьому плані. Наприклад, при тривалому утриманні від еякуляції чоловік може не отримати бажаного результату і розрядки. З часом отримати довгоочікуваний оргазм стане все складніше. І щоб уникнути цього, потрібно користуватися всіма запропонованими методами з розумом. Тоді чоловік повністю зрозуміє, що йому більше підходить, і зможе повною мірою насолодитися процесом.