Як збільшити чоловічу силу рецепти і вправиМало хто буде сперечатися з тим, що в спільному житті чоловіка і жінки інтимні відносини відіграють далеко не останню роль. І якщо щось у цих відносинах не так, то це може зруйнувати відносини, які засновані на щирій любові і взаємній довірі. Тому питання, як збільшити чоловічу силу, є досить актуальним, так що ж потрібно робити для того, щоб чоловік завжди міг задовольнити свою жінку?

Чоловіча сила

Для підвищення рівня потенції є чимало способів, однак потрібно відразу зазначити, що головне — це вести здоровий спосіб життя.

Звичайно, це звучить банально, проте це так. Для того щоб зміцнити здоров’я і підвищити потенцію, чоловік повинен проявити інтерес до деяких продуктів, самим позитивним чином впливає на чоловічу силу.

Треба відзначити, що потенція чоловіки в чому залежить і від емоційного стану: найбільш прекрасні результати можна спостерігати тоді, коли чоловік відчуває до своєї партнерки іскріння почуття.

Рецепти, що сприяють підвищенню чоловічої сили

Міцний чай

Слід взяти 50 г міцного чаю (ні в якому разі не можна використовувати в цьому рецепті гарячий чай, він повинен охолонути як мінімум до 50 ° С). Потім потрібно взяти 50 г меду (як відомо, саме мед самим позитивним чином впливає на чоловічу потенцію), і ще знадобиться 50 г горілки. Звичайно, горілка — це не той продукт, який рекомендується для того, щоб збільшувати чоловічу силу, але в помірних дозах і в поєднанні з вищепереліченими інгредієнтами горілка є не злом, а добром.

Все це продукти слід гарненько перемішати, після чого підігріти, але не сильно — до 60 ° С. Після цього отриманий напій, який відрізняється досить приємним смаком і ароматом, потрібно випити, але, що дуже важливо, — випити залпом. Якщо все приготувати правильно, можна не сумніватися, що з потенцією буде все гаразд і жінка не буде розчарована. Називається такий продукт красномовно — «Міцний горішок», і по одній назві стає зрозуміло, що він призначений для справжніх чоловіків.

Треба взяти невеликий келих для вина (його ємність повинна становити максимум 200 г) і налити туди 70 г лікеру. Такий продукт, як лікер, теж відмінно сприяє підвищенню рівня чоловічої потенції, але потрібно враховувати, що позитивний ефект можливий тільки в помірних дозах. Тепер в келих з лікером слід покласти один яєчний жовток (відокремити жовток від білка зовсім неважко). А тепер використовуються продукт, які викликає теплий відгук у великої кількості представників сильної статі, — коньяк (можна використовувати ром). Консистенція повинна вийде наступна: напій різнобарвний, в ньому плаває яєчний жовток, який нагадує сонечко. Саме тому такий напій для підвищення потенції і називається «Ясна сонечко». Випивати такий продукт слід залпом, що називається по-гусарський, і можна не сумніватися в тому, що ефект не змусить себе довго чекати.
Гранатово-медовий напій

Наступний рецепт для збільшення потенції потребують таких продуктів: мелену каву (цілком достатньо 3 чайних ложок), вода (3 склянки), цукровий пісок (досить чайної ложечки), потрібно взяти сушену календулу і все це закип’ятити, але потрібно зробити це дуже швидко. Коли всі ці продукти закиплять, слід влити туди склянку вина (тільки потрібно робити це повільно інакше ефекту не буде) і знову все довести до киплячого стану, потім все це гарненько процідити.

Тепер все має охолонути, і потрібно додати туди трохи меду (як уже було сказано, цей солодкий і смачний продукт для потенції дуже хороший). Називається напій просто — «Медовик».

Потрібно знати міру

Все це найкращим чином допомагає для збільшення чоловічої сили, але варто відразу попередити представників сильної статі про те, що потрібно знати почуття міри. Якщо описані вище дози збільшити вдвічі, то ефект буде не той, який чекали, а цілком протилежний. Потрібно знати, що зловживання спиртними напоями самим згубним чином впливає на потенцію, і всі алкоголіки рано чи пізно (а в більшості випадків рано) стають імпотентами.

Збільшення чоловічої сили, звичайно, дуже важливо для кожного представника сильної статі, але потрібно брати до уваги, що це не повинно стає самоціллю. І не слід приймати різні препарати сумнівної якості, які обіцяють фантастичні результати — справа може скінчитися погано.

Вправи, що збільшують чоловічу силу

Вправи для потенції

Для того щоб чоловік відчував себе впевнено, недостатньо просто вживати відповідні продукти і вести здорове життя. Необхідно регулярно виконувати певні вправи, і якщо робити їх вчасно і правильно, можна не сумніватися в позитивному результаті. Такі вправи повинні стати для чоловіків щоденної гімнастикою, і фахівці вже давно довели ефективність такої гімнастики. Виконання цих вправ просто необхідно для тих чоловіків, які з якихось причин не виявляють більше до сексу належного інтересу, ерекція у них ослабла.

Почати слід з вправи, яке носить назву «Парадний крок». Чоловік стоять прямо, руки плавно опускаються вниз. Потрібно крокувати, піднімаючи коліна до максимальної межі. Виконуючи таку вправу, потрібно намагатися, щоб коліна максимально притискалися до живота.

Ще одним дуже ефективним вправою є «Міст». Потрібно лягти на спину, коліна при цьому напівзігнуті, ступні повинні впертися в підлогу, руки витягнуті уздовж тіла. Потрібно піднімати таз, спина при цьому рівномірно стосується статі. Після цього потрібно прямо встати (при цьому коліна повинні бути трохи зігнуті) і приступити до бігу на місці, але носки від підлоги не відриваються, а відриваються по черзі п’яти. Незважаючи на уявну простоту, виконувати таку вправу досить непросто і втомлює, тому спочатку досить робити його не більш хвилини. На потенцію такі дії надають саме позитивний вплив.

Тепер потрібно сісти на стілець (він повинен бути зручним), трохи нахилитися вперед, плечі при цьому розправлені і потрібно спробувати втягувати в себе що-небудь уявне, причому втягування має здійснюватися місцем, яке знаходиться між анусом і яєчками. Така вправа називається «Пилосос», і воно в значній мірі сприяє підвищенню потенції.

Чоловік обережно сідає верхи на стілець і тримає його за спинку, після цього починає кругові рухи тазом. Дуже важливо при виконанні цієї вправи правильно дихати животом, а коли настає час видиху, потрібно втягнути задній прохід, причому робити це потрібно з максимальною різкістю, тоді ефект буде позитивним. Слід при цьому враховувати, що кругові рухи тазом повинні бути дуже плавними, потрібно зробити від 6 до 12 повторів (як вийде), після чого зробити відпочинок 2-3 хвилини і виконати ще 2-3 підходи.

ТПідвищення потенції

акие вправи значно збільшують чоловічу силу, так як в області статевих органів кров’яний потік стає більше і, що дуже важливо, краще працюють ті м’язи, які відповідають за потенцію.

Однак у всьому важливе почуття міри, тому не варто відразу давати організму максимальне навантаження, потрібно починати з малого і навантаження поступово збільшувати.

Треба відзначити, що не варто чекати того, коли чоловіча сила стане менше — профілактичні дії призводять до набагато більш позитивних результатів.

Які продукти збільшують потенцію?

Для того щоб чоловік відчував себе максимально впевнено в ліжку, потрібно особливу увагу звернути на раціон, так як є продукти, які допомагають знайти упевненість в собі. Тому, якщо хвилює питання, як збільшити чоловічу силу, то потрібно їсти більше таких продуктів, як горіхи, оливкове масло і авокадо. Справа в тому, що в них містяться в потрібній кількості мононенасичені жири.

Мало хто знає про те, що знаменитий ловелас Казанова з’їдав вранці 50 г устриць (якщо потрібні продукти, що збільшують силу чоловіка, то устриці підходять найкраще) і абсолютно правильно робив — в цьому морепродукти міститься велика кількість цинку, а саме ця речовина сприяє виробництву сперми і кровообігу. Якщо немає можливості в таких кількостях є устриць, то нічого страшного — велика кількість цинку міститься в шоколаді, крабах і рибі.

Потрібно їсти побільше вівсянки, яка містить необхідні для підвищення потенції амінокислоти, вони сприяють зміцненню кровоносних судин. І ще раз потрібно сказати про шкоду пияцтва: ті чоловіки, які п’ють спиртне кожен день, ризикують втратити 7% тестостерону вже через 3 тижні.

_http://www.youtube.com/watch?v=ZbfdlZtI0lA

Дуже добрими помічниками для чоловіків є цибулю-шалот і часник, а також цибулю-порей. Якщо говорити про такий продукт, як хліб, без якого не може обійтися жоден справжній чоловік, то потрібно віддавати перевагу житньому хлібу. Справа в тому, що в житі є вітамін B, який дуже потрібен для підвищення ерекції.

Отже, підвищення потенції в руках кожного чоловіка.