Як збільшити кількість статевих актів і що впливає на лібідоПитання про сексуальних можливостях є дуже важливими для будь-якого чоловіка. Багато хто дотримується помилкової думки про те, що при інтенсивній статевого життя їх сексуальні можливості в якийсь момент будуть вичерпані.

Сексуальні стосунки чоловіка і жінки

Крім того, практично кожен чоловік замислюється над тим, яку кількість статевих актів можна вважати нормальним. Достатньою кількістю сексологи вважають 2 рази на тиждень. Однак багато чоловіків хочуть вразити партнерку своїми можливостями і нерідко замислюються над тим, як збільшити кількість статевих актів.

Навіщо збільшувати кількість статевих актів?

Зміна звичної обстановки

Завищені амбіції особливо характерні для молодих чоловіків. Але лікарі рекомендують утриматися від прагнення виконати максимальну кількість актів за 1 зустріч, щоб тим самим не зношувати організм. Надмірна активність у сексуальній сфері може призвести до підвищеної стомлюваності і знизити розумові здібності чоловіка.

Вважається, що організм виснажений, якщо статевий акт не закінчується еякуляцією. Велике число актів може бути небезпечним для здоров’я.

Для зниження ризику захворювання раком простати урологи рекомендують здійснювати 5 статевих актів у тиждень. Профілактика даного захворювання пов’язана з тим, що разом з насінням з організму виходять канцерогени.

Кількість статевих актів, на які здатний чоловік, безпосередньо залежить від його віку.

Найбільш висока сексуальна активність властива молодим хлопцям. Статева активність може бути пов’язана з певними емоційними переживаннями, наприклад, в перший час після весілля молодята можуть займатися сексом кілька разів на добу. З віком більшість чоловіків приходить до помірної сексуальної активності і здійснює близько 2-3 статевих актів у тиждень.
Варто звернути увагу, що не можна вивести певну норму в даному питанні, оскільки сексуальна активність — показник суто індивідуальний. Крім біологічних факторів, впливати на здатність чоловіка займатися сексом можуть і соціальні явища. У перехідний період велике значення має особистісна складова. У зрілому віці вплив сторонніх чинників поступово згладжується.

Що впливає на статеву активність?

Правильне харчування для чоловіка

Причини, які здатні викликати тимчасове підвищення статевої активності, можуть бути наступними:

сексуальна активність жінки і бажання її задовольнити;

сприятливий психологічний клімат;

зміна звичної обстановки;

вплив різних збудників;

особистісна установка.

Проте жоден з цих чинників не здатний постійно підтримувати статеву активність на високому рівні. З часом вона зменшується і приходить у відповідність з індивідуальною статевою конституцією.

Знизити сексуальну активність чоловіка можуть такі несприятливі фактори, як зміна роботи, відсутність комфортних житлових умов, низька сексуальна активність партнерки або стан здоров’я. Піком сексуальності чоловіка прийнято вважати вік від 28 до 32 років.

_http: //youtu.be/b-TPrl-CGxE

У віці 33-35 років більшість чоловіків переходить до частоти занять сексом 2-3 рази в тиждень. Такий ритм називається умовно-фізіологічним. Як правило, він зберігається протягом 15-20 років. Якщо чоловік володіє сильною статевою конституцією, то в цей період частота занять сексом для нього може становити 5-10 разів на тиждень. Тільки до 50 років ці чоловіки приходять до ритму 2-3 рази на тиждень.

Рівень статевої активності може багато в чому визначатися нефізіологіческого факторами. Наприклад, культурні та релігійні традиції в суспільстві можуть диктувати певні норми сексуальної поведінки.

Як підвищити число занять сексом?

Фізичне навантаження для чоловіка

Для підвищення статевої активності чоловікові необхідно стежити за загальним станом здоров’я, оскільки здоровий спосіб життя і правильне харчування дозволяють помітно підвищити інтенсивність сексуального життя. Фізичний і емоційний стан в значній мірі визначається правильним харчуванням. Негативні емоції частіше виникають у тих людей, які ведуть нездоровий спосіб життя, вживають в їжу шкідливі продукти харчування. А емоційний фон, в свою чергу, є одним з основних факторів, що визначають сексуальну активність.

Сексуальна активність підвищується при посиленого вироблення статевих гормонів. У чоловічому організмі їх вироблення підвищують вітаміни А і Е (їх ще називають вітамінами розмноження). Високий вміст даних вітамінів в курячих яйцях, моркви, печінки тріски і тваринних жирах. Крім того, на сексуальну збудливість позитивно впливають вітаміни групи В. Вони потрапляють в організм з картоплею, бобовими, молочними продуктами, м’ясом і рибою. Поліпшення кровообігу позначиться на загальному стані організму і статевої активності зокрема. Домогтися цього можна, якщо вживати продукти, багаті вітаміном С: зелень, цитрусові, чорну смородину, обліпиху і болгарський перець.

Збільшення числа статевих актів можуть перешкоджати деякі речі, які доведеться виключити тим, хто прагне збільшити кількість статевих актів. Наприклад, наркотики, які знижують лібідо і можуть призвести до імпотенції при тривалому прийомі, алкоголь і куріння. Зловживання спиртним викликає руйнування тестостерону в організмі чоловіка, а куріння призводить до порушення кровообігу в статевих органах. Рекомендується відмовитися від важкої їжі (жирного, смаженого), так як ці продукти призводять до закупорки артерій. Це позначається на кровотоці, відповідно, погіршується кровообіг статевих органів (і не тільки). Шкідливо вживати борошняне у великих кількостях, так як в борошняних продуктах міститься багато глютіна, який негативно позначається на роботі кишечника.

Необхідно вести активний спосіб життя, займатися спортом. Фізичні вправи викликають підвищення ендорфінів, які піднімають настрій. В результаті підвищується і статева активність.

_http: //youtu.be/XoTakt9QoDw

Тепер стало відомо, як підвищити сексуальну активність. Для цього достатньо правильно харчуватися і виконувати певні фізичні навантаження. Крім того, необхідно відмовитися від шкідливих звичок. Все це в комплексі дозволяє поліпшити загальний стан організму, що обов’язково посприяє збільшенню інтенсивності статевого життя.