Як збільшити статевий акт основні методиЗбільшити статевий акт бажає кожен чоловік. Адже від цього залежать і відносини в парі, і самооцінка представників сильної статі. Кожен з чоловіків хоче відчувати себе чудовим коханцем, здатним принести своїй жінці величезне задоволення.

Статевий акт

Основні методи збільшення тривалості статевого акту

Так вже влаштований організм жінки, що порушення у них відбувається набагато повільніше, ніж у чоловіків. Плюс до всього ситуація посилюється настанням оргазму у прекрасної половини людства. У той час як чоловік близький до фіналу, жінка знаходиться далеко від нього.

Чоловік повинен зосередитися не на своїх відчуттях, а на своїй партнерці.

Він повинен докласти чимало зусиль для її порушення, в такому випадку позитивний результат буде гарантований обом партнерам. Крім того, прийнятним буде варіант, коли хлопець робить повільні рухи в процесі статевого акту, намагаючись в цей час порушувати жінку. Таким чином, чоловік зосереджений на задоволенні партнерки, що не дозволяє йому завершити статевий акт швидко.
Консультація у лікаря

Можна використовувати метод пролонгації, тобто припинення статевого акту з наступним переходом до оральних пестощів. Це дозволить чоловікові трохи охолонути, а жінці відчути задоволення. Цим методом можна розтягнути статевий акт на тривалий час, а обидва партнери отримають задоволення.

Для чоловіків корисний метод правильного дихання. Якщо він відчуває, що досягає піку, то необхідно зробити глибокий вдих і затримати дихання на деякий час. При використанні даної методики спостерігається зниження пульсу, а оргазм відступає, дозволяючи чоловікові далі продовжувати статевий акт.

Існує такий спосіб, як затискання головки пеніса або всього члена. При статевому контакті слід витягнути член з піхви, зробити вдих і затиснути член на нетривалий час. Це може не тільки уникнути ранньої еякуляції, але й привчити організм до збільшення часу для сексу, тому збільшити статевий акт таким способом можна, але варто зауважити, що такі дії загрожують ускладненнями, так як подібне не залишається без наслідків. Тому використовувати даний метод слід нечасто.

Зв’язок здоров’я і тривалості статевого акту

Як збільшити статевий контакт і як здоров’я з цим пов’язано? Все дуже просто. Одних методик, щоб підвищити свої сексуальні можливості, буде недостатньо. Велику роль у цьому відіграє здоров’я чоловіка. Часті стреси, погане харчування і великі фізичні навантаження негативно впливають як на здоров’я, так і на сексуальні можливості чоловіка. Тому чоловічій половині слід дотримуватися ряду правил:

Харчування має бути збалансовано, слід відмовитися від шкідливої ​​їжі та алкоголю. У раціон повинні входити мед і горіхи, які є природними афродизіаками.

Дотримання розпорядку дня теж відіграє значну роль в сексуальному житті чоловіка.

Позитивні емоції допоможуть збільшити час статевої близькості. Негативні думки, часті стреси і депресії буквально підточує чоловічий організм, від чого страждає статева сфера.

Правильний відпочинок — запорука успіху в ліжку. Якщо організм постійно напружений, відчуває великі навантаження і не отримує достатнього відпочинку, то збільшити статевий акт не вийде.

_http: //youtu.be/REW9tJUNZOs

Таким чином, запорука успіху чоловіки в сексі — правильний підхід до справи. Це стосується не тільки попередніх ласок і створення необхідної обстановки для статевої близькості, але і догляд за собою, своїм здоров’ям, яке відіграє відчутну роль у справі любовних відносин між чоловіком і жінкою.