Як знизити чутливість головки в домашніх умовах метод самонавчанняЄ деяка категорія чоловіків, стурбованих недугою: підвищена чутливість голівки статевого члена. Це, в свою чергу, тягне за собою неможливість контролювати час настання еякуляції. При цьому не має значення, наскільки обставини розташовують до тривалої сексуальної близькості. Повноцінний статевий акт із звичайною тривалістю для них стає проблемою, незважаючи на всі старання з боку «високочутливих» чоловіків. А якщо і відбувається другий епізод статевого акту, то він анітрохи не перевищує по тривалості перший.

Підвищена чутливість головки статевого члена у чоловіків

Найчастіше чутливість головки статевого органу такої сили буває вродженою, набагато рідше дефект носить придбаний характер. Багато з таких чоловіків вже зневірилися боротися з даною проблемою, але ж способи зменшити чутливість головки пеніса, дійсно, є. Тільки треба їх впізнати. Що і пропонуємо зробити далі.

Як знизити чутливість головки?

SS-крем для зниження чутливості головки статевого члена

Способом коригування виникає раніше покладеного моменту виверження насінної рідини виступає зниження сприйнятливості рецепторів, що знаходяться в головці статевого члена. Сьогодні, щоб знизити чутливість головки, поряд з презервативами використовують і анестезуючі ліки, наприклад, такі: мазі анестезиновая або лідокаіновий, SS-крем, етіламінбензат. Такими мазями обробляють зону вуздечки, а не саму головку, щоб не допустити такої проблеми, як знижена чутливість і анеякуляція.

Будь-якому анестетику відповідають індивідуальні терміни для нанесення незадовго до статевого контакту. Завдяки гарантії на клінічний ефект мазі розцінюються як популярний засіб, що не має майже ніяких побічних дій, до того ж у них низька вартість.

Медикаментозні засоби, що застосовуються для позбавлення від підвищеної чутливості і раннього сім’явиверження

сірчанокисла магнезія (знижує збудливість ЦНС);

новокаїн (уповільнює передачу збудливого імпульсу в спинно-рефлекторні відділи мозку);

препарати з ріжків (підвищують тонус гладких м’язів і блокують симпатичні нервові імпульси);

уколи хлоретілом.

У наші дні ці кошти все рідше застосовують, щоб знизити чутливість головки статевого члена.

При безконтрольному сім’явиверганні призначають: Спазмолитин, тіфен, діпрофен, Папаверин. Вони сприяють обривання передачі нервових сигналів.
Препарат Папаверин при безконтрольному сім'явиверганні у чоловіків

Щоб усунути психологічний бар’єр і зменшити чоловічу невпевненість, призначають транквілізатори: Мепротан, Триоксазин, Мепробамат, Еленіум, Андексін; седативні препарати: настойки пустирника і валеріани, броміди калію і натрію. Брати участь в усуненні еректильної розлади дані препарати можуть з невеликим ступенем ефективності. Тому продовжуємо шукати істину далі.

Клінічні та експериментальні дослідження сучасності довели, що використання деяких фармацевтичних ліків надає виборче вплив на механізми контролю за сім’явипорскуванням.

На даний момент фармакологічна промисловість надає допомогу в позбавленні від підвищеної чутливості статевого члена вельми ефективно і швидко, ніж кілька років до цього. І робить це вона за допомогою найсучасніших лікарських препаратів. Інгібування сім’явиверження відбувається за рахунок транквілізаторів, альфа-адренергічних блокаторів, нейролептиків, трициклічних антидепресантів.

Новим методом є зниження чутливості за допомогою денервірующіх маніпуляцій за допомогою хірургічної операції на пенісі. Переваги методу: не виникає побічних явищ і миттєве досягнення результату. Завдяки хірургічної операції у пацієнтів спостерігається збільшення тривалості статевого контакту до нормальної: від 2 до15 хвилин починає займати сексуальна близькість між партнерами. Майже всі представники сильної статі по завершенні даної техніки турбуватися про те, як знизити чутливість на статевому члені, перестають. Це дуже добре впливає на сексуальне життя.

Метод самонавчання для зниження чутливості

Консультація лікаря про зниження чутливості головки статевого члена

Іноді справа може бути не тільки в чоловічій чутливості. У деяких ситуаціях сексуальні потреби жінок можуть перевищувати чоловічі можливості або чутливість може бути знижена саме у жінки. Спосіб подолання даної проблеми — використання з боку чоловіка прийому утримання сперми. Така вимушена міра дозволить збільшити числовий показник епізодів інтимної близькості. Щоб навчитися техніці стримування сперми, чоловікові потрібно освоїти механізм управління певними групами м’язів, призначеними для цього. Заняття з контролю над групою м’язів складаються в перериваннях акту сечовипускання неодноразово в момент випорожнень.

Іншим різновидом вправ є втягування в тіло яєчок і мошонки, не вдаючись до допомоги рук. Тренувати зазначені м’язи потрібно систематично, щодня.

Після того як регулювання скорочення необхідних м’язів освоєно, можна переходити до утримування насінної рідини в момент статевого контакту. Потрібно скоротити ці м’язи і тримати напруженими до періоду сім’явиверження і протягом усього цього періоду.

Знижуємо чутливість головки в домашніх умовах

Народні засоби для зниження чутливості пеніса

Відомі деякі способи зниження чутливості пеніса за допомогою народних засобів. Для цього використовують звичайний лист лопуха, в зимовий період можна брати великих розмірів лист капусти білоголової, соковитий і свіжий.

Як знизити чутливість головки в домашніх кулуарах даними способом? Хвилин за 15 до настання бажаної статевої близькості лист прикріплюють в області попереку над пахової областю за допомогою звичайного рушники. Розміри останнього варто підбирати такі, щоб можна було легко оточити поперек, тканина зміцнюють за допомогою шпильок.

У стародавніх трактатах даний спосіб має позитивні відгуки. Дія листа на проблемну зону статевого члена заснована на гальмуванні механізму статевої збудливості на пенісі і на зниженні чутливості головки.

Які заходи можна передбачити в домашніх умовах, щоб зменшити чутливість на голівці?

Слід повністю відмовитися від стимуляції збудження штучним шляхом: від просматривания еротичних і порнофільмів. Потрібно вчитися отримувати задоволення від власних відчуттів і ласк партнерки, які передують інтимної близькості.

Застосування засоби запобігання (презерватива) допоможе зменшити чутливість на голівці, а трохи пізніше необхідність його участі відпаде сама собою.

Навчіться себе контролювати. На тижні виділіть один день, коли можна буде насолоджуватися спільними ласками без вступу в статевий контакт. У такий момент спробуйте розслабитися повністю, забувши на час про сексуальну невдачі. Поруч близька людина, вона зрозуміє. Важливо зупинятися вчасно. Для запобігання раннього сім’явиверження це дія вважається класикою. Може вийти і не з першого разу, так як навик приходить з досвідом. Тому доведеться заручитися терпінням і допомогою коханою і бажаною.

Поліпшення статевого життя

Жінка під час зупинки може пестити пеніс сухою рукою, а чоловіку потрібно відволіктися. Можна уявити сходи, що ведуть високо вгору. Чоловік при цьому повинен перебувати (в думках) біля підніжжя. Уважно прислухаючись до відчуттів, слід проявляти протиборство натовпу збудженню. Потрібно уявляти, що повільно піднімаєтеся по сходах, а коли ви дійдете вершини, трапиться еякуляція. При зовсім близькою розрядці попросіть жінку зупинитися.

Уявіть після цього спускання назад вниз. Так потрібно виконати три-чотири рази перед сім’явипорскуванням (хоча б скільки представиться можливим). Спочатку такі вправи будуть даватися важко, особливо в два перші тижні.

Займайте нижню позицію при статевої близькості, будьте пассивнее. Це позначиться цілком сприятливо на зменшенні роздратування головки на статевому члені. Слід ненадовго зупинитися і відволіктися, якщо є підозра, що наближається розрядка.

Після того як ви дізналися деякі способи лікування високої чутливості головки в домашніх умовах, потрібно домагатися отримання бажаного результату, поки не зрозумієте, що сприйнятливість знижується.

_http: //youtu.be/588PcQC9r1c

Подібного роду вправи цілком підійдуть, якщо є повна впевненість, що здоров’я не підведе. При існуванні іншої причини (хвороби, наприклад) лікувати потрібно саме її.