Як зробити начісування не зіпсувавши волоссяБезсумнівно, багато читачі пам’ятають зірок вісімдесятих років із зачісками, заснованими на об’ємних начосах. Тоді такі укладання мали шалену популярність серед жінок, дівчат і дівчаток, адже начесывали волосся все — від мала до велика.

Пізніше про такому способі надання локонам додаткового обсягу трохи забули, і він використовувався лише для створення особливо хитромудрих укладок. Але як водиться, нове — це добре забуте старе, і дизайнери знову повернули начісування в моду. 

До таких укладок жінки ставляться двояко. Почнемо з того, що багато категорично заперечують начесиваніе, заявляючи, що воно робить зачіску штучною. Ця думка має право на життя. Але справа в тому, що, по-перше, смаки у кожного свої, а по-друге, можливості, які дарує укладанні цей спосіб додання обсягу все-таки не можна ігнорувати.

Існує ще одне твердження, яким часто апелюють супротивниці об’ємних укладок. Вони вважають, що начесиваніе шкідливо для структури локонів. І частково це думка правильно.

Для того щоб начіс не шкодив волоссю і не руйнував їх структуру, перукарі радять дотримуватися ряду правил, про які ми обов’язково розповімо в цій статті, але спочатку слід згадати і про переваги такого способу створення об’єму. 

Переваги

Незалежно від того на який тип волосся робиться начісування, головне його достоїнство — це додання обсягу. Неважливо, які у вас волосся: короткі або довгі, густі або тонкі, начіс сформує стильну укладку і допоможе створити модний образ. А високі зачіски, в принципі, без нього неможливі.

Друге достоїнство — простота і доступність. Створити начіс можна, не вдаючись до послуг перукаря, а зробити собі самій. Впоратися з ним може будь-яка дівчина, головне, мати бажання і гребінець під рукою. 

Як правильно зробити начісування?
Від зачіски зазвичай чекають, що вона залишиться ідеальної протягом багатьох годин. Як довго начіс буде триматися на голові визначає ряд факторів. Багато чого залежить і від структури самих волосся, адже відомо, що на тонких і слухняних локонах він тримається краще, ніж на густих і жорстких.

Крім того, слід знати деякі секрети, як зробити начісування на голові, щоб він протримався весь день: 

 • Начісувати варто тільки ідеально чисті пасма. Навіть якщо шкіра голови чиста, а кінчики жирноваты, то довго укладання не протримається, так як жир обтяжить прядки і зачіска впаде під впливом маси локонів. Невелика порада для власниць тонкого волосся. Перед тим як приступити до створення зачіски, спочатку просушіть мокрі пасма феном. Для цього нахиліться так, щоб локони впали вперед на обличчя. Сушка таким способом злегка підніме кінчики і таким чином, вплине на загальний ефект; 
 • Для отримання ідеального результату слід заздалегідь подбати про «знаряддя праці». Для виділення пасом знадобиться тонка гребінець з рідкими зубцями. Для формування зачіски — масажна щітка з натурального матеріалу, так само з рідкими зубами; 
 • Щоб зробити зачіску потрібно знати, що при створенні зачіски верхній ряд пасом повинен залишитися недоторканним. Враховуючи товщину волосся, залиште не начесанными півсантиметра або сантиметр; 
 • Прядки начісуються від коренів. Рухи повинні бути нечіткими, плавними. Починати слід з самих нижніх локонів. Відсунувши пасмо перпендикулярно голові, начешіте її акуратними рухами. Зуби гребінця не повинні пронизувати її наскрізь, а начісувати тільки на внутрішню поверхню. Якщо ви формуєте зачіску, плануючи надалі не укладати волосся, а залишити розпущеним, то оптимальним буде начесать локони тільки на маківці; 
 • Якщо ви не знаєте, як правильно зробити начісування, вам стане в нагоді наступна інформація: для того щоб така зачіска протрималася максимально довго, варто збризнути кожну пасмо додатково лаком. Знадобитися вам лак також, якщо ви щаслива володарка густого волосся; 
 • Начесав всі пасма, візьміть масажну щітку і акуратно, без різких рухів сформуйте локони в зачіску; 
 • Самий верхній начесанный шар розчешіть і накрийте ними сплутані прядки, зафіксуйте конструкцію лаком. Потім прикрийте всі недоторканим верхнім шаром, надавши необхідну форму зачісці. Збризніть готову зачіску лаком. Для додання укладанні природності варто віддати перевагу засобу з несильним фіксацією. 

Трохи за іншою схемою робиться начіс завитих локонів: начесывайте кожне пасмо окремо, а після того, як отримаєте потрібний обсяг, надайте форму зачісці масажною щіткою і зафіксуйте лаком. 

Як зробити хвіст з начосом?

Хвіст з начосом тільки на перший погляд здається простою зачіскою. Але насправді для створення ідеального результату слід повозитися. Начесиваніе локонів при створенні хвоста виконується за таким же алгоритмом, як описано вище. Верхні пасма залишаються недоторканими, а все інше акуратно прочісується.

Потім масажною щіткою локонам надають потрібний обсяг і форму і лише після, вже приступають до створення самого хвоста. Збирається він по-різному, і на потилиці в так званий кінський хвіст, і внизу голови. Деякі віддають перевагу створенню двох хвостів (на верхівці і на потилиці), які з’єднуються в одну пишну «гриву». 

Чого не можна робити?

На самому початку статті вже згадувалося, що начіс шкодить волоссю. Адже вони повинні розчісуватися від коренів до кінчиків. Це згладжує їх лусочки, і вони залишаються гладкими, блискучими і не січеться. А при начесывании рух гребінця йде проти росту волосся, що, природно, змушує лусочки відкриватися, від чого волосся плутається, втрачають вологу, стають ламкими, крихкими і млявими.

Знизити негативний вплив можна, якщо:

 • не робити начісування на мокрі пасма;
 • взяти під увагу, що це зачіска не на кожен день;
 • при начесывании не дерти волосся, не робити різких рухів гребінцем;
 • не лягає спати, не знявши начіс з голови. Обов’язково помийте голову з бальзамом і дочекайтеся висихання пасм, інакше на ранок ви можете взагалі не розчесати волосся!
 • при розчісуванні начесанных волосся потрібно діяти акуратно. Варто набратися терпіння, ретельно розплутувати зачоси і ні в якому разі не смикайте локони. Добре буде якщо при розчісуванні, ви скористаєтеся спеціальним пом’якшувальним бальзамом або спреєм. 

Враховуючи останні модні покази, слід визнати, що мода на зачіски з начосом знову до нас вернулася, і про те, як правильно його зробити ми вам розповіли. Тепер ви можете сміливо дозволити собі експериментувати з найрізноманітнішими укладками!