Японська дієта 13 днів опис, відгуки лікарів і тих, що худнутьЯпонська дієта 13 днів

Японська дієта «13 днів»: опис, відгуки лікарів і тих, що худнуть

На відміну від Америки на островах Японії дуже незначний відсоток жителів, які страждають від зайвої ваги, хоча в побутовому, технологічному і загальному рівні життя ця країна нічим не поступається високорозвиненим країнам США з їх швидкої кухнею (чізбургери, гамбургери, хотдоги і т.д. ). Основною причиною цієї ситуації є споживання низькокалорійної їжі (обмеження на жири і вуглеводи). Її основою і є високоефективна, але специфічна для нашої країни японська дієта.

У цій статті ми б хотіли зупинитися на описі самої дієти, її результати та відгуках лікарів і самих худнуть.

Японська дієта «13 днів» — опис
На відміну від інших дієт японська дієта не є швидкою, однак вона більш збалансована і після цієї дієти організм значною мірою збільшує ефект від схуднення — до декількох років — у тих випадках, коли причиною був порушений обмін речовин. При проведенні японської дієти для схуднення втрата ваги по максимуму повинна скласти 4 кілограми за тиждень (а протягом всієї дієти 7-8 кілограм). Подібно більшості інших дієт (наприклад, яблучна) японська дієта вимагає дотримання деяких строгих обмежень: з раціону повністю виключаються вуглеводи в чистому вигляді (кондитерські вироби, алкоголь, цукор і т. Д.) І, до того ж, сіль в будь-якому вигляді (різні розсоли виключені з раціону).

Мінімальна тривалість японської дієти 13 днів (2 тижні), максимальна 13 тижнів.

Японська дієта «13 днів» — відгуки тих, що худнуть

Марія по темі відгук японська дієта

Дана дієта дуже зацікавила мене тому, що я прочитала на одному з форумів наступне:

Японська дієта приваблює жінок не тільки тим, що можна схуднути, але й тим, що японська дієта обіцяє навіть при мінімальній втраті ваги вельми значну втрату обсягів у талії, стегнах і по всьому тілу.

Тобто ти не худнеш, а форми як по-помахом чарівної палички самі приходять. Зацікавилася, чесно просиділа на японській дієті 13 днів. Очікуваного захвату не було — гречана дієта в порівнянні з японською, дала мені більший результат.

Надія по темі відгук японська дієта

Ознайомилася з безліччю відгуків про японську дієту, але ж поки не спробуєш — не зрозумієш. Хочу сказати, що витримала всього чотири доби, скинула менше кілограма, але тепер впевнена, що більше японську дієту в свою систему схуднення включати не буду. Організму вона не подобається.

Тетяна по темі відгук японська дієта

Всі навалилися на японську дієту так, як ніби хтось змушує її використовувати. Якби ця дієта допомагала всім, її творцям нобелівську премію би вручили. Практично немає в світі дієти, яка була б універсальна і показувала стовідсотковий результат, кому японська дієта підійде, кому американська, кому англійська. Кожному треба шукати своє. Про себе скажу одне — мені японська дієта сподобалася, сильно не схудла, але відчувала себе легко.

Японська дієта «13 днів» — відгуки лікарів

Японська дієта, як варіант низькокалорійної дієти є досить «жорсткою», і тому вважається стресом для організму: можливі «харчові зриви», сповільнюється обмін речовин. Після того, як спливає час використання даної дієти, втрачену вагу досить швидко відновлюється. Один з мінусів опису даної дієти — розпливчастість розмірів порцій основних страв і кількості жиру, яке слід використовувати для приготування страв і для заправки салатів. Тому досить легко ця дієта з низькокалорійною може перерости в більш дорогу по калорійності і всі позбавлення і тяготи будуть марні. Хоча слід визнати, що японська дієта більш збалансована за складовими.

У будь-якому випадку, перш ніж почати дотримуватися будь-якої дієти, необхідно обов’язково порадитися з вашим лікарем. Худніть на здоров’я!

Марина Кім для сайту «beauty.at-its.com»