Японська дієтаЯпонська дієта

Японська дієта — одна з найефективніших дієт

Ця дієта передбачає період, який необхідний для підготовки, і період, який знадобиться для виходу з дієти. Для початку варто відмовитися від приправ і готувати салати з овочів і вареного рису. Подібні страви можна приготувати ввечері перед днем, з якого почнеться застосування дієти. Дуже важливо на початку дієти не нехтувати обмеженнями.
Ця дієта допомагає змінити обмін речовин, тому не слід замінювати компоненти, з яких складається меню. Протягом тринадцяти днів японської дієти можна вживати цукор, сіль, алкоголь і хліб. Відмова від солі допоможе організму позбавитися від зайвої вологи. Алкоголь є висококалорійним напоєм і викликає почуття голоду.

Важливо вживати більше рідини. Це може бути звичайна або мінеральна вода. Кількість рідини не повинно бути менше півтора літрів.

Бажано в період застосування дієти вживати вітаміни, які допоможуть зберегти в доброму стані шкіру, нігті і волосся. Японська дієта пропонує починати день із чашечки натуральної чорної кави. Ранковий прийом їжі буде незначним і підійде тим, хто не звик до ситно сніданку. У меню цієї дієти входять риба, яйця, фрукти, овочі, м’ясо і кефір. Дотримуючись такої дієти, не доведеться голодувати.

Дуже важливий процес виходу з дієти. Щоб скинутий вага не повернувся, необхідно поступово вводити в раціон солодке та інші продукти. Таким чином, результат можна зберегти на більш тривалий час. Цю дієту не можна використовувати людям, у яких спостерігаються порушення серцево-судинної системи, тому що кава може завдати значної шкоди. Спочатку використання дієти може спостерігатися деяка слабкість.

Перевагою даної дієти є досить багате меню і продукти, які і так є частиною нашого раціону. Таку дієту без шкоди для організму бажано використовувати один раз на 2-3 роки.