Японська дієта для схудненняЯпонська дієта для схуднення

Популярна японська дієта для схуднення

Меню дієти прораховано до дрібниць, що дозволяє перебудувати метаболізм. Отримані після дієти результати багатьом вдається зберегти надовго, проте потрібно чітко слідувати всім правилам дієти. У меню японської дієти для схуднення багато молочних продуктів, зелені, овочів і натуральних соків. Зелений чай має антиоксидантні властивості і забезпечує приплив бадьорості. Меню дієти не обмежена в кулінарній обробці — страви можна варити, запікати, готувати на пару і, що дуже несподівано, навіть смажити.
Незважаючи на велику кількість плюсів, японська дієта підходить не всім. Вона заснована на обмеженні вуглеводів і вважається досить жорсткою: з раціону повністю виключається борошняне, солодке і сіль. У щоденному раціоні обов’язково присутній кави, тому методика не підходить людям, страждаючим гіпертонією, серцево-судинними захворюваннями, вагітним жінкам і годуючим мамам. Частіше, ніж раз на рік, фахівці використовувати японську дієту не рекомендують. Є кілька варіацій японської дієти для схуднення — вона розрахована на сім, тринадцятеро або чотирнадцять днів, причому втрата ваги відповідно буде абсолютно різна.

Витримавши тиждень дієти, організм адаптується, і дотримуватися такого меню два тижні вже не так складно. Якщо ваша вага занадто далекий від ідеального, доцільно застосовувати тривалий варіант, який дасть вам найкращі результати. Розглянемо семиденний варіант.

У першу чергу рекомендується підготувати організм, протягом двох-п’яти днів харчуючись здоровою їжею і обмеживши споживання мучного, солоного і солодкого. Меню дієти потрібно дотримуватися строго, оскільки фахівцями чітко підраховані всі мікроелементи, яких потребує організм. Тобто, харчуватися потрібно строго за запропонованою схемою: продукти міняти на аналогічні не можна, дні і прийоми їжі міняти теж заборонено.

За кілька днів застосування японської дієти для схуднення організм адаптується до меню, і худне не відчуває почуття голоду. Для ефективного виведення шлаків і токсинів з організму рекомендується пити багато рідини і зеленого чаю. Процес стабільного та ефективного схуднення без води неможливий: вона є природним розчинником і виводить зайве з організму. Щоб запустити метаболізм потрібно випивати першу склянку води натщесерце вранці.

Іншу рідину потрібно розділити на порції і пити рівномірно весь день, не раніше, ніж за два з половиною години до прийому їжі і після нього. Їжу слід пережовувати дуже ретельно, оскільки в мозок сигнал про насичення організму надходить лише через п’ятнадцять-двадцять хвилин після прийому їжі. Згідно з дослідженнями вчених, люди, які грунтовно пережовують їжу, мають індекс маси тіла менше, ніж ті, хто заковтує їжу великими шматками.

Детальний меню японської дієти для схуднення ви зможете знайти на будь-якому сайті в мережі інтернет.