Креслення тренажерівКреслення тренажерів

Спортивні тренажери своїми руками

Домашній варіант тренажерів є ідеальним для цілеспрямованих людей, для яких фінансові труднощі не можуть стати причиною пропуску тренувань. Щоб спорудити в домашніх умовах спортивний тренажер, потрібно обзавестися певним інвентарем і вивчити деякі інструкції. Підшукати відповідний креслення тренажерів можна в інтернеті, після чого можна приступати до справи. Почнемо з простого — похила лава з можливістю зміни кута нахилу. Вам необхідно для створення устаткування знайти: • кріплення; • металеві прути; • дерев’яна плита; • замінник шкіри; • залізо листове; • металеві труби; • утеплювач для труб.
Робочими інструментами будуть пила по металу, слюсарний набір і апарат для зварювання. Орієнтуючись на креслення тренажера, зваріть каркас, зачистите і відшліфуйте всі його шви, інакше в процесі тренування можна отримати травму. При цьому зверніть увагу, що з довгою стійкою центральна труба повинна з’єднуватися рухомо, а з короткою — жорстко. Сидіння лави найкраще виконати з дерев’яної плити, яку потрібно попередньо оббити поролоном і замінником шкіри. Ще одним «бюджетним» варіантом тренажера є колесо для преса — абсолютно простий у виготовленні снаряд.

Для створення тренера знадобиться колесо від самоката або старої коляски, металевий стрижень з різьбленням (довжиною близько 30 см), відрізок садового шланга, а також гайки для фіксації колеса. Знайти креслення тренажерів для преса можна на форумах або спортивних сайтах. Отже, приступимо. Колесо щільно встановлюється посередині металевого стержня, місце розташування фіксується гайками. Садовий шлаг в даному випадку допомагає створити комфортні та естетичні рукоятки.

Деякі з тренажерів досить складно робити своїми руками. Бігова доріжка — один з них. На перший погляд все гранично ясно, потрібно: • зробити каркас і передбачити опору для бігового полотна; • з’єднати його з валами, на які натягнути саме полотно для бігу; • один з валів з’єднати з мотором. Але, на практиці є маса нюансів. Якщо відшукати креслення тренажерів не складно, то знайти матеріал, придатний для бігового полотна в побуті досить не просто.

Доведеться витратитися на придбання спеціального полотна для бігу. Сама конструкція буде досить громіздкою. Система взаємодії полотна з двигуном вкрай складна, а в деяких випадках — навіть небезпечна для життя. Перш, ніж приступити до самостійного виготовлення тренажерів, подумайте — а чи варто воно того?

Може придбати недорогий варіант домашнього тренажера буде вигідніше і простіше?