Лава для преса і спиниЛава для преса і спини

Ефективне використання лави для преса і спини

Пишні форми, як еталон жіночої краси, вже давно встигли піти в минуле, а в сучасності більше цінуються підтягнуті спортивні фігури. І якщо далеко не кожна дівчина поспішає в спортивний зал для додання власним м’язам рельєфності, але мрії про підтягнутому животику є у всіх і багато сил витрачається на досягнення подібного результату. Однак не одні тільки представниці прекрасної статі замислюються про власну фігуру, не відстають від них і чоловіки. Так яким же способом можна привести в порядок ненависне «пивне черевце», або ж обтяжений «вкусняшками» живіт? Двояких думок в даному питанні немає — тільки щоденне виконання фізичних вправ на прес здатне виправити сформовану ситуацію.
Для цього цілком достатнім буде придбання лави для преса і спини, яку легко можна розташувати навіть у невеликій квартирі. Така покупка дасть можливість щодня виконувати комплекс вправ, що сприяв зміцненню м’язів преса, спини. Саме такий спортивний спорядження, встановлене в звичній домашній обстановці, сприятиме стабільній природної втрати надмірної ваги, за умови регулярних тренувань. Крім цього, використовую даний тренажер можна також позбутися від отриманого на роботі стресу, а натомість придбати відмінний заряд бадьорості і задоволення від комфортного тренувального процесу. Якщо поговорити про тренувальних можливостях, то лава для преса і спини надає величезної кількості варіацій, однак діляться вони на 2 групи: вправи, пов’язані з підйомом тулуба до ніг, і ніг до корпусу.

Особливостями такого спортивного снаряда є те, що, відповідно до його існуючими модифікаціями, є можливість тренування абсолютно всіх м’язових груп живота. На ринку спортивних снарядів у сегменті лав для преса і спини особливо виділяються три виробника. Розглянемо їх більш докладно.

Фірма Torneo Bravo випустила досить універсальну складну конструкцію, яка відмінно підходить для домашніх занять, що і вплинуло на підвищення її популярності. Вона володіє незначною вагою та маленькими габаритами, проте здатна надати можливість виконувати абсолютно всі класичні вправи на тренування м’язів спини, преса. Марка Active теж не далеко відстала в рейтингу популярності від свого безпосереднього конкурента, однак вона досить габаритна, що не завжди зручно для дому, але підходить для спортзалу. Крім своїх прямих обов’язків, даний снаряд використовують для занять з гантелями, а виконувати всі вправи на ньому можна лежачи, сидячи і напівлежачи.

Завершує трійку лідерів лава для преса і спини Body sculpture. Це складна конструкція, кут нахилу якої можна відрегулювати на різну висоту. Крім того, деякі моделі з даної лінійки володіють додатковими еспандерами, які можна використовувати для підключення в тренувальний процес руки.