Лава для преса купитиЛава для преса купити

Як правильно вибрати і купити лаву для преса

Черевний прес є, швидше за все, єдиною м’язом, яку навіть будинку можна довести до просто ідеального стану. Саме цією причиною пояснюється наявність в магазинах величезної безлічі і різноманітності лав для преса, купивши які, можна займатися вдома. При цьому виникає цілком закономірне питання, як не загубитися серед подібного різноманітності і зробити найбільш правильний вибір, який згодом зробить тренування приємними, а прес — красивим?
Для цього потрібно звернути увагу на декілька характеристик. Ергономіка обраного агрегату. Найперше, що необхідно врахувати при виборі тренажера це — зручність його використання, інакше він ризикує перетворитися на пилозбірник. Отже, розглянемо декілька особливо важливих нюансів, які просто необхідно враховувати до того, як купити лаву для преса: 1. Сама лава, а саме — її ширина (чим ширше полотнище, тим стабільніше опора) і форма (вигнута абсолютно не підходить людям, що мають травми спини, а ще може викликати труднощі у новачків). 2. Максимальна простота регулювання.

Іншими словами, підлаштовуватися повинні не ви, а лава під людини. Сюди відноситься і кут нахилу, і висота валиків, і ножних фіксаторів. 3. Тканина на оббивці.

У даному питанні має бути місце два зауваження: ковзання (воно просто не допускається, адже тоді для фіксації положення потрібно буде використовувати м’язи ніг, що здатне відвернути від головної мети), м’якість (вузькості і твердість опор призведе до застою крові, передавлюванні судин, появи гематом). 4. Функціональність. Максимальна наявність різних функцій допоможе порядком урізноманітнити процес тренування, зробивши його більш ефективним і цікавим.

Якість тренажера. Це пов’язано з тим, що подібне придбання робиться не на день або місяць саме тому купити лаву для преса потрібно максимально міцну. Цьому запитом більше відповідають конструкції, що володіють стильним каркасом.

Він трохи важчий ніж пластик, зате останній більше схильний до деформації. Це ж правило стосується і оббивки. Віддати перевагу слід щільному Немаркі матеріалу, а сам тренажер повинен володіти мінімальною кількістю поролонових деталей, які швидше зношуються і сильно вбирають запах поту. Також слід звернути увагу на якість і акуратність швів, відсутність плям від клею, стирчать ниток та ін.

І останнє — ціновий діапазон. На кінцеву вартість лави для преса впливає кілька чинників: якість снаряда, бренд і наявність додаткових «бонусів». З першим пунктом вже розібралися і можна з упевненістю сказати, що економити на ньому не варто, а от щодо інших потрібно сильно задуматися, адже на якість тренування вони вплинути не можуть.