Лава для жимуЛава для жиму

Лава для жиму: опис і призначення

Лава для жиму як атлетичний снаряд підходить також для виконання вправ на прес. Досить зняти з кріплень штангу. Ще одну поширену проблему вирішує лава для жиму лежачи — вона рятує атлетів від зміщення хребців. Від тривалого сидіння в одному положенні або інтенсивних тренувань хребці зміщуються і завдають масу незручностей, включаючи сильний біль. Подібні проблеми допомагають вирішити спеціальні розтяжки або масаж.

У другому випадку без спеціально навченого людини не обійтися, а в першому вам допоможе лава для жиму. Взявшись руками за упори для штанги, досить різко піднятися вгору. Придбати спорядження можна в будь-якій комплектації і конфігурації в спортивному або інтернет магазині. Ціна лави здивує вас, а зросле якість тренувань порадує і принесе результати. Атлетична лава для жиму є прекрасним домашнім тренажером.
Компактний снаряд ідеально підходить тим, хто не має в своєму розпорядженні зайвими сантиметрами площі приміщення. Таке спорядження дозволить будь-якому чоловіку виконувати вправи на опрацювання різних груп м’язів. Деякі лави для жиму можуть бути додатково оснащені брусами, що дозволить включити в роботу групи м’язів верхньої частини тіла.

Подібні атлетичні тренажери користуються популярністю у більшості відвідувачів тренажерних залів. Атлетична лава вважається комплексним тренажером, що дозволяє провести повноцінну і якісну тренування, у тому числі в домашніх умовах. Атлетична лава дозволяє виконувати: • лежачи жим штанги; • під кутом жим штанги; • вправи на брусах; • робота з обважнювачами (гантелями); • комплекси для преса, грудей, трицепсів, м’язів грудей.

Лава витримує атлета з максимальною масою 100 кг. Аналогічною є поширена максимальне навантаження на стійки. Більшість моделей, в цілях безпеки, обладнані страхувальними крюками, які сприяють акуратному виконання вправ з великими вагами.

Будь-яка лава для жиму має декілька кутів нахилу від 0 до 30 градусів. Тренажер має компактні габарити і невелика загальна вага. Лава підходить для чоловіків, охочих знайти істинно атлетичну фігуру. Регулярні тренування незабаром дадуть бажані результати. У комплексі з правильною спортивної дієтою, ефективність тренувань зросте в кілька разів.

Головне — зберегти бажання тренуватися й досягати поставленої мети. Багато магазинів додатково надають при покупці атлетичної лави гарантію від виробника, а також пропонують безкоштовну доставку покупки.