Лава для жиму горизонтальнаЛава для жиму горизонтальна

Лава для жиму горизонтальна: опис тренажера і його призначення

Лава для жиму горизонтальна — це тренажер, який відноситься до групи професійного спортивного спорядження. Побачити подібне обладнання можна в більшості фітнес клубів і тренажерних залах, а іноді і в домашніх спортивних залах. Лава для жиму горизонтальна призначена для виконання найрізноманітніших комплексів: з гантелями, зі штангою і т.д. За допомогою даного устаткування можна зміцнити, зробити сильними і рельєфними м’язи грудей. Також додатково можна підвищити ступінь витривалості вашого організму.
Тренажер з вбудованими кріпленнями призначений для виконання комплексів зі штангою, при цьому стійки під час виконання вправ з важкими робочими вагами служать додатковим засобом безпеки. Амортизуючі підп’ятники, якими обладнаний тренажер, не вимагають додаткового кріплення до підлоги і знижують ковзання обладнання. Більшість виробників особливу увагу приділяють конструкції тренажера і міцності сидіння.

Як говорилося раніше, лава для жиму горизонтальна призначена для роботи, як з малими, так і з великими вагами. Саме тому питання міцності конструкції є дуже важливим при створенні будь-якої моделі обладнання. Можна придбати тренажер в будь-якому спортивному магазині, де консультанти проведуть підбір моделі по вашим індивідуальним вимогам. Також купити лаву можна і в інтернет магазині, заповнивши спеціальну форму замовлення. У ході виконання комплексів вправ з обважнювачами, задіюються наступні м’язи: • трицепси; • м’язи плечового пояса; • м’язи грудей; • біцепси.

Використання в ході виробництва горизонтальної лави для жиму високоміцної нержавіючої сталі, дозволяє експлуатувати обладнання тривалий час. Величезним плюсом професійного спортивного обладнання є наявність на кожному тренажері таблички, в якій описана технологія виконання комплексів. Це означає, що непідготовлений атлет, перш ніж приступити до виконання вправи, може ознайомитися з правилами його виконання, щоб уникнути можливого травматизму. Кріплення м’яких частин атлетичного обладнання здійснюється гвинтовим з’єднанням, що в рази підвищує надійність кріплення і дозволяє багаторазово знімати і кріпити сидіння, що дуже зручно при транспортуванні тренажера.

При цьому гвинтові з’єднання захищені від самочинного розгвинчування під час тренування. Також слід зазначити, що горизонтальні лави для жиму оснащені системою, яка запобігає перекиданню важкого штангового грифа, що підвищує безпеку експлуатації тренажера.