Лава для жиму штангиЛава для жиму штанги

Навіщо потрібна лава для жиму штанги?

Стійка для приміщення штанги дозволяє в ході тренування безпечно розміщувати штангу. При цьому, знявши снаряд з кріплень, лавку можна використовувати для тренування черевних м’язів. Лава для жиму штанги здатна вирішити ще одну проблему — знизити травматизм хребта.

Головним чином, в ході роботи з важкими вагами, підвищується ймовірність виникнення зміщення хребців. Спочатку, травму можна отримати і в повсякденному житті, але інтенсивні навантаження здатні погіршити ситуацію. У разі зміщення хребців, боротися з проблемою допомагає масаж або розтяжка. При цьому в першому випадку без професійного фахівця не обійтися. А ось розтяжку можна робити і самому, використовуючи лаву для жиму.
Лежачи на ній, досить вхопитися руками за стійки для установки штанги і різко змістити тіло вгору. Багато магазинів спортивного спорядження і обладнання, у тому числі онлайн-магазини, пропонують лави для жиму штанги в різних варіаціях і комплектаціях, від яких залежить вартість тренажера. Через короткий проміжок часу, ви усвідомлюєте, що придбали спорядження зовсім не даремно, оскільки зросле якість тренувань стрімко наближатиме вас до поставленої мети. Придбання лави має ще один плюс — економія.

По-перше, маючи в домашніх умовах подібний тренажер, займатися ви будете в зручний час для вас, а витрачати гроші на дорогі абонементи в гойдалку — не треба. По-друге, вам більше не потрібно чекати своєї черги для вчинення підходи до снаряда. При виборі лавки слід звернути увагу на її висоту, визначається яка по довжині гомілки спортсмена від коліна до гомілковостопного суглоба. Однак найчастіше вибирають лави висотою 40-45 см.

Невисокий тренажер дозволяє починаючим атлетам утримувати рівновагу в ході занять. Лава для жиму штанги, хоч і має гучну назву, але є досить компактним спорядженням, яке з легкістю збирається і розбирається. Більшість моделей обладнані зручним сидінням і спинкою, яка іноді може приймати кілька положень. Природно, в такій модифікації тренажер буде коштувати дорожче, але можливість зміни кута нахилу здатна підвищити якість тренувань і задіяти додаткові групи м’язів.

Як говорилося раніше, додатково можна придбати стійки для штанги, які допоможуть вам безпечно виконувати вправи. Лава для жиму штанги підійде також для вправ з гантелями або гирями, а також дозволить виконувати вправи, спрямовані на черевні м’язи.