Лава для жиму штанги лежачиЛава для жиму штанги лежачи

Лава для жиму штанги лежачи: опис і переваги спорядження

Лава для жиму є поширеним і популярним тренажером, особливо для атлетів. Заходячи в гойдалку, багато спортсменів відразу направляються до цього устаткування. Однак багато атлетів іноді перебільшують її роль, забуваючи, що потрібно опрацьовувати ноги, прес і м’язи спини.

І все ж тренажер є базовим для виконання ряду спортивних вправ. Оскільки спочатку лава призначена для роботи з різними групами ваг, слід граничне увагу звернути на міцність всієї конструкції тренажера. Також слід ретельно оглянути кріплення та з’єднання деталей, перш ніж приступати до виконання вправ. Лава для жиму штанги лежачи додатково повинна бути обладнана спеціальними стійками, на які можна безпечно і надійно встановити штангу між підходами і вправами.
Більшість моделей, які призначені для професійного використання в спортивних залах, виготовлені з посиленого сплаву сталі. Міцність матеріалів, які лежать в основі снаряда, дозволяє підвищити термін експлуатації обладнання. Лава для жиму оснащена спеціальними підп’ятниками, які усувають ковзання і зміщення тренажера. Додатково кріпити обладнання до підлоги немає необхідності. Це означає, що професійного рівня тренажер можна експлуатувати і вдома, в будь-який зручний час.

У зібраному вигляді лава для жиму штанги лежачи не займає багато місця і цілком може поміститися у невелика шафа. Безсумнівно, якщо ви вирішили наблизити до ідеалу свою фігуру, створити рельєфні м’язи, підвищити м’язову масу і силу, зі штангою вправи — це те, що потрібно вам. Крім ізольованих м’язів, в ході занять задіюються додаткові групи, що дозволяє опрацювати практично все тіло. Підвищити якість тренувань і наблизити вас до поставленої мети — може лава для жиму штанги лежачи з різними кутами положення спинки.

Всі моделі професійного спортивного обладнання розроблені з урахуванням біомеханічних технологій, що здатне підвищити комфорт під час виконання вправ. Якщо ви вирішили придбати обладнання для домашнього застосування, зверніть увагу на наявність додаткових фіксаторів, які застерігають від перекидання грифа штанги з робітниками вагами. Це дуже важливо у випадку, коли ви виконуєте вправи без підстраховки помічника.

Слід зазначити, що в перший час все ж рекомендується не виконувати вправи без помічника. Страховик допоможе вам впоратися з укладанням на стійки і взяттям з них штанги, що дозволить знизити ймовірність отримання травми.