Масажна щітка проти целюліту



Масажна щітка проти целюліту

Загартовування і краса тіла — поняття сусідять, напевно, саме тому і методи у загартовування та догляду за тілом заради краси схожі. Масаж щіткою сприяє поліпшенню кровообігу, що призводить до підвищення імунітету, зміцненню судин і поліпшенню тонусу шкіри, її підтягування. Тому це закаливающая процедура стала з успіхом використовуватися в якості антицеллюлитной. Масажна щітка проти целюліту — одне з найсерйозніших засобів.

Цілющий вплив розтирання шкіри щіткою відомо з давніх пір — воно сприяє відтоку лімфи і поліпшує кровообіг, знімає мязову втому і заспокоює нерви, нормалізує сон. Масаж щіткою діє двояко — з одного боку він стимулює кровообіг в тканинах, а з іншого, завдяки дотику тисяч щетинок-голочок, активізує точки по всій поверхні шкіри. Те роздратування нервових закінчень, яке виникає при масажі щіткою, поширюється по нервам до всіх внутрішніх органів, нормалізує їх роботу.




Так як тактильне сприйняття у всіх людей різне — вибирати щітку для масажу потрібно, орієнтуючись на свої відчуття. Дотики щетинки повинні бути відчутні, але не викликати роздратування, вона повинна бути натуральна і злегка заокруглена, а не гостра.

Масажна щітка проти целюліту повинна бути сухою, адже саме сухий масаж сприяє усуненню целюліту. Крім антицелюлітного ефекту сухий масаж покращує самопочуття і підвищує тонус шкіри. Дотики сухої щітки стимулює роботу лімфатичної системи, сприяє виведенню зайвої рідини з тканин і шлаків, які і є основними причинами целюліту.

Не тільки щітка, а й шкіра повинна бути сухою — рухи під час масажу щіткою йдуть в сторону серця.

Коли масажна щітка проти целюліту рухається по шкірі з натиском, відбуваються такі зміни в організмі:

— очищається шкіра,

— активізуються акупунктурні точки,

— поліпшуються процеси регенерації,

— шкіра приходить в тонус,

— йдуть целюлітні горбки,

— поліпшується кровотік,

— відновлюється колір шкіри,

— виводяться токсини і шлаки,

— нормалізується приплив кисню до тканин з кровотоком і через пори.

Якими мають бути руху масажною щіткою проти целюліту?

Розтирання завжди проводять знизу вгору, починаючи зі ступень, просуваючись у бік серця. Рухи спрямовані від підошов до колін, а при розтиранні сідниць і стегон потрібно робити кругові рухи з легкими натисками. Живіт і по напрямку до грудної клітки розтирають так же круговими рухами, але більш легкими.

Спину розтирають по всій довжині, довгими рухами, що йдуть від попереку до верху, без натиску.

Руки розтирають так же довгими рухами по напрямку до верху, від запясть до ліктів, від ліктів до плечей.

Виконувати розтирання найкраще вранці, так як вони підвищують загальний тонус і в вечірній час можуть позбавити сну.

Регулярні розтирання щіткою від целюліту принесуть користь, якщо їх робити не рідше трьох разів на тиждень.

Не можна робити розтирання при запаленнях і висипаннях на шкірі, на відкритих ранках, так як ця процедура може сприяти внесенню інфекції.

Тривалість масажу становить двадцять хвилин, якщо робити розтирання менше, то в ньому не буде сенсу — для активізації сполучної і мязової тканини необхідний саме цей період часу.

Масаж не повинен викликати неприємних відчуттів, навпаки, він повністю сприяє розслабленню і зняттю стресу. Якщо дискомфорт зявляється, значить, або щетина жорстка або колючий, або ступінь натиску сильна — це все можна легко відкоригувати і отримувати задоволення від приємної і дуже корисною процедури.