Молочно-бананова дієта (2 варіанти меню)Molochno-bananovaja dieta

Молочно-бананова дієта навряд чи викликає захват у професійних дієтологів, однак вона забезпечує хороший результат (за 3 дня йде 2-3 кг). Про те, що собою являє ця «смачна» методика схуднення, розповість наша стаття.

Користь інгредієнтів дієти

Банани багаті кальцієм, калієм, магнієм, залізом і фосфором. Смачні плоди містять достатню кількість клітковини, яка сприяє ефективному очищенню організму. Не варто обходити увагою і багату вітамінну групу бананів. Калорійність плодів висока, але не позамежна — в 100 г продукту міститься 90 ккал. Банани відмінно насичують і не залишають місця почуттю голоду.

Другий продукт — молоко, часто використовується в меню різнопланових дієт. Молоко сповнене корисними білками, вітамінами і мінералами. Високий вміст кальцію знижує виробництво кальцитриола і запускає механізм спалювання жирової тканини.
Меню молочно-бананової дієти

Варіант № 1

Дана дієта спрямована на швидке позбавлення від певного надлишку ваги.

Денний раціон включає:

• Банани — 2 шт.

• Нежирне молоко — 500 мл

• Мінеральну воду

• Трав’яні чаї

Молоко і банани можна їсти окремо, а можна готувати з їх участю коктейль. Дробная система прийому їжі дозволяє уникнути появи відчуття голоду (їсти рекомендується 4-5 разів на день, правда порції в даному випадку не радують своїми розмірами). Пити можна в будь-який час доби (підсолоджувати чай не можна, зате цілком припустимо доповнити його смак часточкою лимона).

Варіант № 2

Даний варіант молочно-бананової дієти спрямований на посилення результату будь-який з дієт (якщо обрана раніше методика перестає забезпечувати стабільне схуднення, молочно-бананове меню зрушить вага в меншу сторону і стимулює подальший процес). Меню залишається колишнім, збільшується лише обсяг спожитої їжі. В день положено з’їсти 3 банани, а кількість молока потрібно збільшити до 750 мл.

Вихід з дієти

Жорстка дієта з обмеженням поживних елементів і урізанням калорійності вимагає правильного завершення. Перші дні після дієти рекомендується харчуватися пісною їжею, уникаючи солінь, маринадів, копченостей і солодощів. Вкрай важливо в цей період збагатити меню рослинними оліями — вони забезпечать організм необхідними для нормальної життєдіяльності жирними кислотами.

Протипоказання до проведення молочно-бананової дієти

Даною дієти не варто дотримуватися в разі індивідуальної непереносимості будь-якого з компонентів меню. Доведеться відмовитися від неї і людям, що мають будь-які хронічні захворювання. Само собою зрозуміло, вона категорично не підходить підліткам і вагітним жінкам.

Молочно-бананова дієта викликає суперечливі думки — існують як прихильники, так і противники цієї методики. До якого табору приєднається ви, вирішуйте самі, проте не забувайте про потенційну небезпеку будь-який з жорстких короткочасних дієт.