Найефективніші вправи для пресуНайефективніші вправи для пресу

Комплекс з трьох найефективніших вправ для преса

Живіт є однією з найбільш проблемних зон, яка особливо піддається поразкам целюлітом. Для уникнення подібної ситуації чудово підійде зміцнення мускулатури преса, що також зробить фігуру більш підтягнутою. Варто відзначити, що сьогодні відомо величезна кількість комплексів занять, здатних впоратися з даною проблемою, однак тут піднесені найефективніші вправи для преса. Підйоми ніг у висі вважається найбільш дієвим вправою, у яких велике число варіацій (до слова, всі вони відмінно справляються із завданням). Воно сприяє повній опрацюванні преса, однак найбільше зусилля все ж припадає на нижню частину, хоч подібний розподіл і є дещо умовним.
Також, подібна фізичне навантаження потрапляє в категорію, яка підтверджує існуюче правило: «чим важче, тим краще». Якщо говорити про мінуси, то до них відноситься наступне: новачки насилу здатні його виконувати, особливо жінки, адже у них руки втомлюються набагато швидше, ніж навантажується належним чином прес. Також його не рекомендується виконувати людям, що мають серцеві проблеми, літнім і зі слабкою підготовкою.

А ще одним з найефективніших вправ для преса є скручування вперед. Воно відмінно сприяє опрацюванню верхніх сегментів живота. Що стосується його виконання, то робити це можна на тренажері або ж просто лежачи на лавочці, підлозі. Якщо такі скручування виконуються з використанням додаткового обладнання, то можна кілька збільшити навантаження, приблизно на 20 — 30% від наявного ваги.

При цьому потрібно скоротити число повторень до 12 — 15, а от підходи, навпаки, збільшити до 5. Основним його мінусом виступає повна заборона на виконання людям, що мають опущення внутрішніх органів. Це пов’язано з тим, що робити його необхідно в положенні сидячи або напівлежачи. Утримування статичної напруги також володіє безліччю варіацій, до яких також відноситься використання фітболу (великого м’якого м’ячі) та іншого обладнання, що створює нестабільну опору, яка змушує тіло балансувати. Це пов’язано з тим, що утримування балансу і статика є практично єдиними вправами, які задіюють найглибші м’язи.

Мінусів у даної вправи небагато, проте вони, все ж, є. Головне, наявність страховки в тому випадку, якщо ніколи раніше не доводилося займатися подібною діяльністю. І ще одна порада — при виконанні статичних вправ необхідно постійно дихати, а не затримувати повітря в легенях, що роблять багато.

Це — найефективніші вправи для преса, проте їх можна дещо урізноманітнити, додати інші, яких існує величезна кількість. Головне в даному питанні — завзятість, з яким слід підходити до тренувального процесу і його регулярність.