Найкращі тренажери для схудненняНайкращі тренажери для схуднення

Кращі тренажери для схуднення

Тренажери розроблені для підтримки гарної фізичної форми в умовах малорухливого способу життя. Підтягнути фігуру і зберегти бадьорість духу допомагають регулярні тренування в тренажерному залі. У домашніх умовах тренажер не менш необхідний.

Однак перед тим, як зробити вибір моделі, потрібно визначитися, які цілі потрібно досягти. Наростити м’язову масу можна за допомогою силових тренажерів, а схуднути допоможуть аеробні їх види.

Щоб знайти потрібну модель і купити тренажер у Києві на price.ua, потрібно через інтернет вивчити характеристики представлених варіантів, вибрати оптимальне поєднання ціна-якість і замовити апарат, не виходячи з дому.

Огляд кращих моделей аеробних тренажерів

У трійку кращих тренажерів, які супроводжують ефективному схудненню, входять орбитреки, велотренажери та бігові доріжки.

Бігова доріжка є в будь фітнес клубі, на ній проводиться розминка перед комплексним тренуванням. Залежно від моделі, вартість цього тренажера коливається від 100 до 4000 доларів. Простенький механічний тренажер HouseFit HT 9129 найкраще підходить для тренувань в домашніх умовах, легко складається і займає мало місця. Розмір бігової смуги — 1х0,33 м. Тренажер розрахований на користувача вагою до 90 кг. Автоматично підраховує кількість витрачених калорій, середню швидкість.
Є система амортизації. Вага апарату — близько 20 кг. Ціна — 120 доларів.

Найбільш популярна для серйозних занять спортом електрична модель Еsprit CT50. Це електрична складная бігова доріжка з чорно-білим екраном, на якому висвічуються показники роботи серця, витрачені калорії, подолану відстань, задана програма. Мається механічне регулювання кута нахилу бігового полотна (довжина якого — 1м10см, ширина — 38 см.) При експлуатації налаштовуються 26 програм, з яких одну можна задати вручну. Розрахований на користувача вагою до 100 кг, вага конструкції — 44 кг.

Ціна — близько 450-500 доларів.

Велотренажери — група аеробних тренажерів, цінних тим, що в них передбачені щадні зусилля на суглоби. Велотренажер ефективно тренує групи м’язів ніг і стегон, талії і преса. Призначений як для тренажерного залу, так і для дому. Вартість цього апарату коливається в районі 120-500 доларів.

До найпростіших моделей відноситься ВF6100 FitLogic — велотренажер економ класу (120 доларів), з вбудованою консоллю, що дозволяє стежити за швидкістю руху, пульсом, тривалістю тренування, витраченими калоріями. Володіє восьмирівневою системою ручного регулювання навантаження і керма, регульованим сидінням, пульсоміра.

Life Gear Transport 20680 є вертикальним велотренажером з 8-рівневої системою навантаження. Володіє плавним ходом, магнітною системою навантаження, забезпечує безшумність тренування для людини вагою до 115 кг. На LCD-дисплеї відображаються втрачені калорії, швидкість пересування, дані про серцевий пульсі.

Обладнаний функцією RECOVERY TEST, яка дозволяє діагностувати відхилення кардіорітма. Ціна — близько 400 доларів.

Не менш популярний для тренування витривалості дихальної системи і для схуднення орбітрек (еліптичний тренажер). В ході тренувань зміцнюються багато груп м’язів, пов’язані з формуванням преса, зміцнюються стегна, ноги, стопи. Активне жиросжигание відбувається в певному інтервалі навантажень, коли пульс становить 65% від максимальної частоти.

При роботі на орбітрек імітується ходьба на лижах, задіяні руки, ноги і торс. Існують магнітний і механічний види апаратів. Механічний орбитрек USA Style SS-7888A починає працювати під дією спеціального ременя, який передає момент руху на маховик.

Приводить його в рух м’язова сила користувача, який рухається по біговій доріжці. Конструкція даного апарату розрахована на вагу до 120 кг. Працює без електрики, обладнаний системою магнітних навантажень. Можна встановити орбитрек для занять на природі, на дачі, у віддалених від цивілізації місцях, його маса — 30,5 кг. Коштує близько 200 доларів.

Go Elliptical Орбитрек VENA-600T GO ELLIPTICAL — представник класу магнітних еліпсоїдів. Володіє трибарвним LCD-монітором з сенсорним управлінням, 24 програмами тренувань, безшумним ходом і системою управління навантаженням. Ціна — близько 600 доларів. Рекомендується, як для дому, так і для професійного використання, розрахований на вагу до 130 кг. Маса апарату — 60 кг.

Живлення від електромережі.

Таким чином, можна легко запустити процес активного схуднення, якщо скласти план навантажень з урахуванням віку, надмірної ваги, стану здоров’я. У цьому допоможуть вищеописані тренажери, які при грамотному використанні стануть надійними помічниками у справі збереження молодості і здоров’я.