Оцет для схудненняОцет для схуднення

Правила застосування яблучного оцту для схуднення

Перед вживанням необхідно розвести чайну ложку оцту в склянці води. Такий напій пити рекомендується за двадцять хвилин до їди тричі на день, для посилення ефекту зниження ваги. Результати цієї своєрідної дієти буде видно через шість-вісім днів, але для більш стабільного ефекту рекомендується приймати оцтовий напій півтора-два місяці. Як вибрати правильний яблучний оцет для схуднення?

У рідині має бути присутня природна каламутність. Деякі з виробників фільтрують, випарюють і освітлюють оцет, після таких маніпуляцій кількість вітамінів, мінеральних речовин і мікроелементів знижується в кілька разів. Іноді натуральний продукт може мати на поверхні пінку, що не має з цвіллю нічого спільного. Піниста плівка яблучного оцту є корисною. Якщо ви зібралися застосовувати оцет для зниження ваги, пам’ятайте, що людям із запаленнями і виразковими захворюваннями шлунка, а також з підвищеною кислотністю шлункового соку, пити яблучний оцет заборонено.
Окрім вживання оцтового напою, для схуднення оцет можна втирати в проблемні зони: живіт, стегна. У місцях, де проводиться масаж з оцтом, шкіра стане гладкою і зменшиться прояв розтяжок. При використанні яблучного оцту для зниження ваги, завжди потрібно пам’ятати про можливі ризики.

Розглянемо негативні властивості оцту. Незважаючи на високий вміст корисних речовин, оцет — це все-таки кислота, яка може нашкодити зубної емалі і шлунку. Саме через негативного впливу на зуби рекомендується пити воду з оцтом через трубочку. Як говорилося раніше, при підвищеній кислотності шлункового соку, пити розбавлений оцет можна.

Аналогічна ситуація, якщо у вас є проблеми з печінкою. Однак на шкіру яблучний оцет робить позитивний вплив. Якщо протирати шкіру ватним диском, попередньо змоченим в оцті, можна підтягнути її, позбутися від розтяжок і вугрів.

Навіть, якщо скинути зайву вагу не вийде, ви зможете поліпшити зовнішній вигляд шкіри. Застосовуючи оцет для схуднення потрібно пам’ятати, що при перших проявах дискомфорту в шлунку, дозу оцту потрібно знизити. Відзначимо, що схуднення більш, ніж на вісім кілограмів за допомогою яблучного оцту, дуже небезпечно для здоров’я. В замін магазині продукти, яблучний оцет для схуднення можна приготувати вдома самостійно.

Для приготування візьміть переспілі плоди яблук, які потрібно розчавити або нарізати. Яблучну суміш залийте кип’яченою водою і засипте цукром, з розрахунку на кілограм солодких яблук 50 г і в два рази більше цукру на стільки ж кислих яблук. Покрити яблука вода повинна сантиметрів на п’ять. Ємність із сумішшю потрібно помістити в тепле місце і періодично перемішувати. Через 14 днів процідіть рідину крізь марлю і перелийте в банки для подальшого бродіння.

Ще через два тижні перелийте готовий яблучний оцет в пляшки, а осад процідіть — домашній оцет готовий до вживання.