Прибрати боки за допомогою вправПрибрати боки за допомогою вправ

Як прибрати боки і живіт в домашніх умовах?

Жирові відкладення на боках — це той же жир, що і на талії, тому, щоб позбутися від нього, потрібно ефективно опрацювати косі м’язи преса. Багато хто помилково вважає, що скорегувати цю проблемну область можна одними вправами для преса. Виконуючи щодня елементи, спрямовані на зміцнення абдомінальних м’язів, ви, безсумнівно, зміцните їх, але при наявності жирового прошарку, м’язи так і залишаться прихованими. Багаторазове хитання преса очікуваних результатів не принесе.
Щоб прибрати за допомогою вправ боки і живіт, потрібно регулярно опрацьовувати кілька груп м’язів. Існує безліч відеороликів, де професійні тренери розповідають і демонструють, як сформувати плоский животик, підтягнути і зміцнити черевні м’язи. На кожному тренуванні вам доведеться добре попрацювати, оскільки тільки так ви зможете домогтися мети.

Для інтенсивних вправ потрібно щодня виділяти 15-20 хвилин — це буде набагато ефективніше, ніж тренування в помірному темпі в залі. У список найпопулярніших вправ для талії і боків входять: підняття ніг (лежачи, у висі); присідання; різні варіанти качання преса; елементи, спрямовані на рівновагу; присед-стрибок; стрибки зі скакалкою; різні варіанти скручувань корпусу; велосипед; розвороти тулуба. Вірним помічником у боротьбі за плоский живіт і осину талію стане для вас хула-хуп. Однак крутити його доведеться близько півгодини щодня.

Під час тренування ви можете слухати музику, дивитися телевізор або спілкуватися з подругою по телефону. Можна не менш ефективно прибрати боки за допомогою вправ на фітбол. До того ж, завдяки гімнастичному м’ячу, ви зможете зняти з хребта напруга, сформувати правильну поставу і позбутися від болю в попереку. Виконуючи нахили з невеликими гантелями, ви зможете зміцнити бічні м’язи преса. До того ж робота з обважнювачами стимулює м’язи спини, рук, сідниць.

Необхідно виконувати в кожну сторону мінімум по 10 нахилів три рази. Останнім часом фахівці відзначають ефективність йоги і пілатесу для схуднення. Заняття можна проводити в залі або будинку, використовуючи спеціальні навчальні відеоролики. Пам’ятайте, що під час тренування всі рухи повинні бути м’якими, плавними і повільними.

Тільки за допомогою вправ прибрати боки не вийде — доведеться додатково переглянути раціон. Фахівці стверджують, що 80% успіху в схудненні обумовлено правильним харчуванням. Включіть в раціон: продукти, багаті білком і жирами Омега 3; свіжі овочі і фрукти; злаки і т.д. Зменшіть споживання цукру і солі, а також обережно використовуйте спеції. Їсти рекомендується 5-6 разів на день: 3 основних прийому їжі і 2-3 перекусу між ними.

Запам’ятайте, що не можна допускати голодування і переїдання. При тривалих перервах між прийомами їжі організм починає відкладати жир на талії, щоб потім, як джерело енергії, можна було його використовувати.