Прибрати друге підборіддя за допомогою вправПрибрати друге підборіддя за допомогою вправ

Домашні методи боротьби з другим підборіддям

Позбутися від подвійного підборіддя можна двома методами. Перший — це дуже популярна сьогодні пластична хірургія. Операція полягає в відкачуванні підшкірного жиру через невеликий горизонтальний розріз.

Постопераційний період триває пару тижнів. Спосіб, безсумнівно, найлегший, але, як будь-яка операція, може спровокувати непередбачувані реакції організму і ускладнення. Другий метод більш трудомісткий і тривалий, вимагає терпіння.

Фахівці одноголосно стверджують, що можна прибрати друге підборіддя за допомогою вправ. Спеціальна лицьова гімнастика допомагає вирівняти челюстную і шийну області в найкоротші терміни. Яку ж методику вибрати? Метою пластичної операції є відкачування жиру зі проблемної зони, а також одночасне скорочення м’язи під нижньою щелепою. Такі маніпуляції дозволяють миттєво скорегувати овал обличчя.
Процедура з медичної точки зору вважається найпростішою, до того ж коштує не дуже дорого. Як правило, всі сліди від розрізів зникають через місяць. Проте операція може виявитися марною.

При схильності до ожиріння подвійне підборіддя може дуже швидко повернутися на своє місце. У цьому випадку, повторна операція буде занадто ризикованою. Завдяки вправам, прибрати друге підборіддя можна набагато ефективніше. Перш, ніж звертатися до хірурга, спробуйте вирішити проблему самостійно, використовуючи лицьову гімнастику.

Для виконання вправ не потрібно виділяти певний час: елементи нехитрого, але дуже корисного комплексу можна робити під час приготування їжі, в офісі за робочим місцем, в душі, на прогулянці і т.д. Але, бажано, щоб сторонні, які можуть не зовсім правильно зрозуміти, що відбувається, не бачили ваших маніпуляцій, оскільки в процесі гімнастики особа виконуватиме різні гримаси і спотворюватися. Намагайтеся перед кожним сеансом лицьовій гімнастики робити спеціальний двохвилинний масаж проблемної зони, використовуючи для цього мед. Якщо даний продукт викликає у вас алергічні реакції, замініть його сумішшю лимонного соку і цукру.

Нанесіть склад на підборіддя, а потім розітріть його до почервоніння. Залиште суміш на 1-2 хвилини, після чого змийте теплою водою. Вправи лицьовій гімнастики ви зможете знайти в інтернеті, до того ж в мережі існує безліч відеороликів навчального характеру, які допоможуть освоїти техніку виконання. Щоб прибрати друге підборіддя за допомогою вправ, зовсім не обов’язково нескінченно виконувати величезну кількість різних комплексів лицьовій гімнастики.

Досить вибрати для себе 3-5 елементів і не забувати робити їх регулярно, по кілька разів на день. Якщо тренуватися систематично, результати стануть помітні через 2-3 тижні.