Прибрати живіт і боки за допомогою вправПрибрати живіт і боки за допомогою вправ

Боремося із зайвими сантиметрами на животі й боках

Сьогодні можна знайти в мережі величезна кількість тренувальних комплексів, спрямованих на боротьбу з вадами на боках і талії. Однак, крім вправ, важливо знати деякі правила, які допоможуть зберегти результати ваших зусиль. Для цього сідати на дієти і виснажувати себе голодом зовсім не обов’язково, тим більше різке схуднення може спровокувати виникнення на тілі розтяжок.

Дівчата, які для схуднення використовують незбалансовану дієту, можуть зіткнутися з серйозними проблемами, наприклад: ламкістю нігтів; випаданням волосся; лущенням шкіри і погіршенням її кольору; погіршенням зору і т.д. Тому, щоб прибрати боки і живіт, вправи повинні супроводжуватися збалансованою дієтою. Підтягнути шкіру допоможуть продукти: овочі, зелень, ягоди і фрукти, морська капуста, риба. У раціоні повинні як і раніше залишатися молочні продукти, м’ясо і яйця — основні джерела тваринного білка. Обмежити доведеться солоні, жирні і смажені продукти, копченості і борошняні вироби.
Про важливість вживання води твердять всі експерти в галузі спорту та медицини. Оскільки без води про здоров’я мови не може бути. Слід весь день пити очищену, негазовану воду невеликими ковтками. Кількість споживаної води має становити 40 мілілітрів на кілограм тіла.

Чому для плоского живота так важливо за харчуванням стежити? Справа в тому, що жир буває двох видів: підшкірний, який небезпеки не представляє; вісцеральний — прихований і обволікаючий внутрішні органи. Він украй небезпечний для здоров’я. Вісцеральний жир вражає печінку, серце, нирки, накопичується в кишечнику.

З прихованими жировими відкладеннями простими вправами впоратися не вийде. Тут доведеться відкоригувати раціон і режим харчування. Прибрати живіт і боки за допомогою вправ можна, але лише за умови їх систематичного виконання. Запам’ятайте також, що після схуднення доведеться якось підтримувати результати.

Якщо мета досягнута і вам вдалося повернути колишню стрункість фігурі, потрібно правильно харчуватися і виконувати певні рекомендації, щоб зберегти отримані результати. У раціоні повинні бути присутніми цільнозернові злаки, що прискорюють метаболізм. Для підтримки фігури дуже важливим є відпочинок, в процесі якого м’язи відновлюються і зміцнюються. Надмірно виснажені м’язи не дозволять ефективно спалювати жир.

Їсти потрібно невеликими порціями 5-6 разів на день, щоб прибрати боки і живіт за допомогою вправ і зберегти надовго стрункість. При цьому, три основних прийомів їжі, а також 2-3 перекусу, мають бути збалансованими по вітамінно-живильному складу. Якщо комплексно підходити до схуднення, тобто застосовувати одночасно кілька методик, результати чекати себе не змусять.

Запам’ятайте головне правило: не лінуйтеся, не кидайте на півдорозі тренування і у вас тоді все вийде.