Прибрати живіт за допомогою вправПрибрати живіт за допомогою вправ

Осина талія або як позбутися обвислого живота

Незалежно від причин появи жирових відкладень на талії, боротися з ними потрібно негайно. Перш за все, об’ємний живіт приносить чимало незручностей у звичайному житті, а жир впливає на роботу внутрішніх органів. Отже, перш ніж переходити до фізичних вправ, потрібно розібратися з харчуванням.

Від смаженої і жирної їжі, а також від кондитерських виробів, доведеться відмовитися. Це дозволить знизити калорійність їжі і обмежити надходження в організм простих вуглеводів, які зараз вам зовсім не потрібні. Завдяки такому підходу, ви запустите процеси розщеплення накопичених жирових запасів, що призведе до схуднення. Щоб прибрати за допомогою вправ живіт, доведеться трохи попрацювати.
Привчіть себе щодня виконувати нескладні елементи, спрямовані на зміцнення черевних м’язів. Такі заняття будуть віднімати у вас 5-10 хвилин, а вже через кілька тижнів стануть помітні результати. Прекрасним помічником у боротьбі з жировими відкладеннями на талії буде вакуумний масаж, який можна робити самостійно вдома. Купити спеціальні силіконові баночки для масажу можна в будь-якій аптеці.

У комплекті до них ви знайдете докладні інструкції з виконання самомасажу. Ефективність технології висока, оскільки, завдяки вакууму, кров притягається до поверхні шкіри, руйнуючи на своєму шляху жирові клітини. Однак вакуумний масаж має певні протипоказання, наприклад, робити його не можна вагітним жінкам, а також під час менструації. Подібні масажні маніпуляції можуть спровокувати кровотечу.

Можна прибрати живіт за допомогою вправ з хула-хупом. Багато марно недооцінюють цей снаряд. Простий, доступний і компактний обруч допоможе позбутися від жирового прошарку на животі.

Сучасні моделі обладнані роликами, які масажними рухами стимулюють процес розщеплення жирових клітин, а також тонізують шкіру і зміцнюють м’язи. До того ж, вони створюють м’який масажний ефект для внутрішніх органів, що благотворно впливає на їх роботу. Однак крутити обруч доведеться щодня по 25-30 хвилин, але при цьому можна розмовляти з подругою по телефону, дивитися телевізор і слухати музику.

Зверніть увагу, що після обертання обруча на шкірі можуть залишитися невеликі синці, але проходять вони дуже швидко. Можна прибрати живіт за допомогою вправ «нахили» і «велосипед». Вони допоможуть зміцнити бічні м’язи преса і спини.

Використовуючи гантелі при виконанні нахилів, ви забезпечите додаткове навантаження на м’язи, що дозволить прискорити процес схуднення. Для отримання максимального ефекту від тренувань важливо дотримуватися деяких правил: перед початком заняття необхідно виконати розтяжку м’язів і розминку; використовуйте в процесі тренування кардіотренажери; стежте за диханням: на видиху напружуйте м’язи, а на вдиху — розслабляйте; виконуйте по кілька підходів кожної з вправ з невеликими перервами.