Приємне і корисне початок дняРанок з лимоном Початок дня дуже важливо. Наш настрій, активність і успішність в чому залежать від того, як ми увійшли в свій день. Ось чому дуже здорово придумувати для себе маленькі ранкові радості.

Приємне і корисне початок дня.Фотографія з сайту http://www.mindbodygreen.com

Аюрведа пропонує створити кілька «ранкових ритуалів», які допоможуть синхронізувати роботу тіла з природними ритмами, привести доші в баланс, а ще — виробити таку необхідну для підтримки здоров’я дисципліну.
Вам може здаватися, що немає нічого важливішого, ніж перевірити ранкову пошту, вигуляти собаку, виставити діток за двері і не запізнитися на роботу, і у вас немає часу на ці холістичні дурості. Однак для одного маленького приємного рітуальчік у час знайдеться? Що ж, нехай це буде ежеутренне чашка теплої води з лимонним соком (приблизно 1/2 лимона на великий кухоль). Дуже просто, і дуже, дуже корисно!

1. Вода з лимонним соком зміцнює імунну систему.

В лимонах, як відомо, багато вітаміну С і калію. Перший допомагає протистояти застуді, другий стимулює роботу мозку і зміцнює нервову систему. 

2. І допомагає худнути. 

В лимонах багато пектиновой клітковини, яка допомагає позбавитися від пристрасті до частих перекушування. До того ж люди, які дотримуються більш лужною дієти (а в лимонах лугу предосить), худнуть швидше.

3. І покращує травлення. 

Тепла вода стимулює роботу травного тракту і нормалізує перистальтику. Лимони і Лайми багаті мінералами і вітамінами, і допомагають звільнитися від токсинів. 

4. Діє як м’який природний діуретик.

Лимонний сік допомагає позбутися непотрібних речовин, тому що лимони покращують сечовиділення, і токсини швиденько відправляються назовні.  

 5. Очищає шкіру. 

Вітамін С допомагає зменшити кількість дрібних зморшок і плям. Лимонна вода виводить шкідливі речовини з крові, що сприяє і очищенню шкіри.

А якщо випивати свій лимонний напій не на бігу, а, наприклад, в тиші, біля вікна, спостерігаючи, як сонце вибирається через дахів — ваш день буде ще краще.

Enjoy!