Продаж стероїдівПродаж стероїдів

Сучасні методи продажу стероїдів

Анаболічні стероїди — синтетичні похідні від тестостерону (чоловічого гормону), прийом яких допомагає збільшити мускулатуру, витривалість і силу. Однак, разом з позитивними для спортсмена сторонами, вживання даних препаратів здатне принести значні негативні наслідки, які часом навіть набувають необоротне наслідок. Про те, чи варто приймати стероїди, вирішує кожен особисто для себе.

Але, якщо спортсмен прийшов до такого висновку, що йому дійсно необхідні такі препарати, то перед ним стає нова проблема, що стосується продажу стероїдів. Варто також відзначити, що тільки хімічні препарати не здатні привести до побудови красивого тіла. Для цього необхідне дотримання грамотної дієти, правильного графіка тренування і «розумний» курс хімії.
Але, повернемося знову до питань продажу стероїдів. У сучасному суспільстві в країнах, де заборонено вживання таких препаратів (Росія входить до їх числа), існує кілька способів купити анаболіки. Для цього можна скористатися сайтами фірм, що займаються поставками або купити в аптечних пунктах, магазинах спортивного харчування або в тренажерному залі у власного тренера. Розглянемо представлені варіанти більш докладно. Що стосується замовлення стероїдів через інтернет, то такий спосіб є досить небезпечним.

Це пов’язано з тим, що велика кількість шахраїв створюють подібні інтернет магазини з метою заробляння грошей. Але є серед цієї маси і досить відповідальні постачальники, які працюють тривалий час і реалізують виключно якісний товар. Щодо продажу стероїдів в аптечних пунктах, то в силу того, що подібні препарати відносяться в сильнодіючим, їх продають виключно за рецептом.

Але, тут також можна або знайти фармацевта, який готовий піти на ризик за додаткову плату, або лікаря, що може надати необхідний рецепт. Останній спосіб покупки стероїдів вважається найбільш безпечним. Йдеться про ту ситуацію, коли потрібний товар купується безпосередньо у тренера. У такому випадку, спортсмену можуть бути запропоновані кілька курсів, що відрізняють складовими компонентами і, відповідно, ціною. Крім цього, тренер зможе підказати найбільш оптимальний варіант дозування і способи безпечного вживання, а також відразу і відновні препарати, так необхідні після закінчення курсу.

Єдиним мінусом подібного придбання є ціна, адже вона завжди завищена в порівнянні з іншими джерелами. Це пов’язано з певним ризиком, якому піддається тренер, що продає заборонені препарати.