Проект спортзалуПроект спортзалу

Особливості відкриття свого спортзалу

В даний час спорт користується величезною популярністю, завдяки чому він може бути не просто хобі чи розвагою, але також і способом заробити. Велика частина існуючих спортзалів, фітнес-клубів належить приватним особам і не рідко приносить їм чималі суми. Сьогодні бажаючих прокачати свої мускули або зміцнити здоров’я дуже багато, причому як серед чоловіків, так і серед жінок, починаючи від студентів і закінчуючи заможними громадянами віком. У зв’язку з цим, розробка та відкриття проекту спортзалу може розцінюватися як одне з досить прибуткових справ і головною причиною тому є висока популярність таких закладів. Спортзали і фітнес-центри, навіть якщо їх декілька в одному місті, будуть продовжувати залишатися актуальними протягом тривалого часу.
Примітним моментом в подібному реченні є факт одноразових грошових витрат, тобто гроші, за великим рахунком, доведеться вкласти один раз. Проект спортзалу повинен включатися в бізнес-план, втім, як і всі інші важливі моменти. Так, до нього вноситься місце розташування майбутнього закладу, придбання обладнання, визначення цінової політики, прийняття на посаду тренерів, необхідних фахівців, їх кількість, режим роботи і т.д. Для будь-якого спортзалу велику роль відіграє його місце розташування, тобто його місце розташування має значення для його майбутніх клієнтів. Якщо спортивний зал буде знаходитися де-небудь на виїзді з міста і до нього можна буде добиратися тільки на особистому авто, тоді вигоди від такого закладу буде мало.

Справа в тому, що для будь-якого спортсмена дуже важливо дотримуватися регулярність і систематичність тренувань, і якщо левову частку свого часу вони будуть витрачати на те, щоб потрапити в спортзал, то можна бути впевненим у тому, що успіху буде мало. Проект спортзалу повинен розраховуватися на те, що він буде перебувати ближче до центру міста, або ж на основних його вулицях. Спортзали сьогодні можуть розміщувати навіть в торгових центрах, що цілком зрозуміло, оскільки за день в таких торгових точках може пройти не тисячі осіб, кожен з яких є потенційними клієнтами.

Спортзал можна розмістити і в підвальному приміщенні, проте тоді особливу увагу потрібно приділити вентилюванню та висвітлення простору, а також дотриманню певного вологісного та температурного режиму, оскільки від цього залежить весь тренувальний процес.