Програма тренувань вправПрограма тренувань вправ

Запорука успішних тренувань на прес

Часто трапляється так, що багато бажають мати красивий торс, витрачають величезну кількість енергії і часу в спортзалах, але надалі отримують лише біль у м’язах і поступово згасаючий інтерес до занять. Є й такі, хто взагалі забуває про м’язах живота, зрідка приділяючи їм увагу лише наприкінці тренування. Проте варто розуміти, що якщо перед людиною поставлена ​​мета створити красиве, підтягнуте, тіло, то тут не обійтися без вправ для преса.
Черевна частина м’язів відіграє досить велику роль для всього організму. Вона здатна забезпечувати рівновагу, перерозподіляти напругу, а також стабілізувати корпус в момент піднімання якоїсь тяжкості. Для правильного накачаного преса, потрібно знати про програму тренувань вправ. Проте варто при цьому пам’ятати, що мало виконувати фізичні вправи, потрібно ще дотримуватися правильне харчування. Починаючи тренування на прес, будь-який бажаючий, будь то професіонал або любитель, повинен розуміти, що розвиток практично жодної іншої частини тіла — не вимагає такої суворої дисциплінованості, як прес.

Нагородою за це можуть стати позитивні погляди оточуючих і власне почуття гордості. Усі м’язи черевної частини поділяються на кілька ділянок, які постійно стискаються, натягаються, скручуються, тим самим стабілізуючи корпус. Вони розташовуються в передній частині з боків на нижньому торсі, починаються біля грудної клітки і розташовуються уздовж таза.

Вся програма тренувань вправ для преса розроблена і спрямована на отримання найбільшого ефекту від кожного проведеного заняття. При цьому потрібно стежити за тим, щоб вони були регулярними. Крім цього, грає не менше значення той факт, що частота накачування преса грунтується на зворотному відношенні інтенсивності та обсягу навантажень. Тобто, чим сильніше будуть тренування, тим більше знадобиться пресу часу на його відновлення. Всі заняття, метою яких є досягнення ідеального преса, можна поділити на чотири групи.

Це підйом тулуба, підйом ніг, повороти корпусом і нахили в сторони тулубом. Це обов’язкові підгрупи тренувань, які повинні бути присутніми в кожному занятті, присвяченому пресу. І ще одна не менш важливе правило: при виконанні тих чи інших рухів варто зайвий раз переконатися в тому, що вони контролюються.

Це дозволить уникнути виконання «в холосту».