Програми силових тренувань і загальні правилаПрограми силових тренувань і загальні правила

Пограмми тренувань і правила в бодібілдингу

У Вас є вибір: займатися на складних складених тренажерах або скористатися традиційним набором снарядів. Гантелі, гирі, штанги, блокові тренажери на певні групи м’язів з вибором навантаження. Також можна вибрати: займатися самому в домашньому спортзалі, з партнером або тренером в тренажерному залі.
Зручніше вправлятися з партнером – виконання навантажень набуває виражений ритмічний малюнок.

Головне – не поспішати. Результат неможливо отримати відразу. Робота над фігурою – систематичний тренувальний процес.

Перший час потрібно присвятити освоєнню техніки виконання вправ, розстановці акцентів. Не потрібно прагнути навантажувати відразу багато різних груп м’язів — робіть базові вправи. Також відразу необхідно акуратно і сконцентровано підійти до розкладу занять.

Оптимально займатися через день: понеділок — середа — п’ятниця, або вівторок — четвер — субота.

Будьте уважні при виконанні кожного руху. Снаряд повинен бути повністю підконтрольний вам. Вибирайте вагу з розрахунком на помірне зусилля при виконанні 8-10 жимів по 2-4 підходу.

Менша кількість жимів з великою вагою сприяють швидкому приросту м’язової маси і сили, більша кількість жимів з малою вагою допомагають засвоїти правильну техніку виконання вправи, підвищують загальну витривалість і покращують м’язовий рельєф.

NB! При виборі одного з варіантів тренування, не варто повністю ігнорувати другий.

Кожній вправі відповідає свій правильний момент для вдиху і видиху. Слідкуйте за диханням – правильне дихання працює на вас! Між підходами відпочивайте хвилину-півтори.

Не робіть різких рухів – плавність теж сприяє відточуванню правильної техніки.