Програми тренувань ектоморфаПрограми тренувань ектоморфа

Який програми тренувань дотримуватися ектоморфу, щоб наростити м’язову масу

Якщо ви не можете від природи похвалитися гарними біцепсами, а ваша фігура відноситься до ектоморфному типу, не варто впадати у відчай. Якщо розглядати цю проблему з позиції швидкості обміну речовин, він, звичайно, перешкоджає набору необхідної маси, проте правильний підхід до харчування і тренувань допоможе усунути дану проблему. Внаслідок ви зможете запросто перетворити свої недоліки на справжні гідності.

Дотримання правильного режиму харчування і проведення необхідної програми тренувань ектоморфа дозволить вам уникнути прояву схильності до перетренованості, швидко відновити форму тіла, а також набрати суху і якісну м’язову масу. Серед яскравих прикладів представників такого типу фігури знаходяться Франк Зан і Флекс Уїллер. У тиждень достатньо буде проводити всього три тренування. Вони забезпечать максимально швидке відновлення м’язової маси і сил. Кожну м’язову групу необхідно опрацьовувати раз за тиждень, якщо не враховувати непрямі навантаження.
Переважно основну увагу приділити слід саме базовим вправам. Тривалість тренувань не повинна перевищувати сорока п’яти хвилин, але вони, при цьому, повинні характеризуватися високою інтенсивністю. Для кожної м’язової групи виробляється близько чотирьох-восьми підходів, повторюючи кожну вправу по 6-10 разів. Завдяки цьому вдасться забезпечити максимальний прогрес від проведення програми тренувань ектоморфа. Варто пам’ятати, що більше не завжди означає краще.

Чудовим прикладом триденної програми тренувань ектоморфа є виконання «массонаборних» вправ, в числі яких знаходяться присідання з утриманням на плечах штанги, жим лежачи, станова тяга. Виконувати їх завжди необхідно на початку проведення тренувань, поки організм ще сповнений сил. Інші вправи можуть піддаватися зміні місцями і заміні щоб уникнути прояву м’язової адаптації.

На одному тренуванні, наприклад, можна виконувати тягу штанги похило до поясу, наступна ж тренування може проводитися з вправою тяга Т-штанги. Щоб досягти максимальних результатів слід вживати в їжу спеціальне спортивне харчування. При його допомозі можна закрити проломи власного раціону, а також забезпечити організму прийом всіх необхідних поживних речовин, які активно споживаються при наборі м’язової маси.

В ході тренувань важливо домогтися, щоб надходить енергія в організм перевищувала за своєю кількістю расходуемую. Якщо не вдається наростити м’язову масу, то проблема може полягати саме в харчуванні, а не коректності програми тренувань. Слід збільшувати число споживаних калорій, поки не почнуть рости м’язи. Харчування є основним анаболиком.

Неймовірно корисним для росту м’язів є вживання мигдалю. Речовини, наявні в ньому, сприяють зменшенню в крові рівня шкідливого холестерину, приросту сухої м’язової маси, спалювання непотрібного підшкірного жиру.