Програми тренувань КроссфітПрограми тренувань Кроссфіт

Кроссфіт: жорстка програма тренувань

Напевно, знайдеться небагато людей, які не люблять варену кукурудзу. Її сильний і яскравий аромат здатний розіграти апетит навіть у ситої людини. При цьому кукурудза, яка містить велику кількість крохмалю, аж ніяк не вважається дієтичним продуктом. Але все ж, деякі стверджують, що користь від неї для схуднення все ж є, а точніше від так званих кукурудзяних рилець. «Що це таке?» — Запитаєте ви.

Насправді так називаються ті самі «волоски», які ми відриваємо разом з листям, коли очищаємо кукурудзу перед приготуванням. Саме вони сьогодні використовуються в якості чергового альтернативного засоби для схуднення. На даному етапі не можна точно сказати чи можуть викликати схуднення кукурудзяні рильця. Але все ж точно відомо, що вони несуть сечогінний і жовчогінний ефект. Такі здібності кукурудзяних рилець, якщо міркувати логічно, можуть надати якесь вплив на зниження ваги.
Так, вони сприяють нормалізації роботи кишечника і активуючи роботу нирок — дають можливість організму позбавиться від зайвої рідини. При цьому деякі «експерти» стверджують, що завдяки цьому, засіб з кукурудзяних рилець є хорошим помічником в боротьбі з целюлітом і набряками, через яких нібито розвивається повнота. Але це навіть не перебільшення, а самий звичайний обман, бо будь-яка розсудлива людина повинна розуміти, що причиною повноти є не вода, а жир, відкладаються в тканинах наших внутрішніх органів.

Якщо говорити по факту, то схуднення кукурудзяні рильця можуть викликати незначне, максимум до 1 кілограма. І то, скоріше за все, це досягається не за рахунок спалювання жиру, а за рахунок виведення рідини з організму. Приготований на основі кукурудзяних рилець відвар, на подив, володіє деякими побічними ефектами, про які необхідно знати. Так як вони несуть жовчогінний ефект, то їх не можна вживати при наявності жовчнокам’яної хвороби, а також хвороби нирок. В іншому випадку людина може заробити собі загострення хворобливих симптомів.

Через те, що відвар на основі рилець багатий на вітаміни С і К, які сприяють згортання крові, не варто його приймати при наявності захворювань, що супроводжуються тромбозом. До числа таких відносяться тромбофлебіт, антифосфоліпідний синдром, флеботромбоз, а також погані показники в результатах аналізу крові на згортання. У підсумку можна зробити деякі висновки.

Отже, кукурудзяні рильця не є ідеальним засобом для схуднення. Вони не здатні привести до значних змін у вазі в силу своїх властивостей — сечогінний і жовчогінний. Якщо ж ви все-таки вирішите ними скористатися, то тільки в якості додаткового способу схуднення.

Основний же методикою має виступати раціональне харчування і фізичні вправи. Тільки тоді вам вдасться досягти помітних результатів в зниженні ваги.