Прогумовані гантеліПрогумовані гантелі

Як правильно вибирати гантелі для дому

Багато починаючі спортсмени, які приймають рішення приступити до тренувань у себе вдома, стають на роздоріжжі, вибираючи необхідний снаряд. І це не дивно, адже сьогодні спортивна індустрія рясніє величезною кількістю різних моделей інвентарю, здатного задовольнити будь-які запити. Серед цього розмаїття чи не найпопулярнішим для домашнього тренінгу є гантелі.

Цей снаряд по праву визнаний самим універсальним, тому як їм можуть користуватися не тільки чоловіки, але також жінки, діти, підлітки і літні люди. Іншими словами, кожен член сім’ї з правильно підібраною програмою тренінгу може використовувати одні й ті ж гантелі. Перше, на що слід звернути увагу при виборі гантелей — це їх універсальність, тобто можливість при бажанні вільно змінювати ваги. Тому тут перевага звичайно віддається розбірним прогумованим гантелям. Чому саме прогумовані снаряди?
Тому що їх можна спокійно використовувати в домашніх умовах без ризику пошкодження меблів або покриття. Крім того, прогумовані ручки в спортивному інвентарі набагато зручніше, тому їх простіше використовувати під час тренувань. Крім того, обов’язковою мінімальною вимогою до гантелей є наявність різних ваг.

На самому початку тренінгу це може бути вага від 0,5 до 2,5 кг. Блінов з різною вагою повинно бути багато, більше того — чим їх більше, тим краще. До статі, оптимальним варіантом вважаються прогумовані млинці. Ще однією примітною характеристикою прогумованих гантелей є наявність деякої міри безпеки. Тобто для спортсмена набагато краще буде, якщо млинці на снаряді будуть закручуватися, що не дозволить їм зіскочити і нанести травму.

У порівняння з цим методом кріплення балонів спосіб використання в деяких моделях «колков» не так безпечний, тому що в будь-який момент млинці можуть впасти прямо вам на ногу. Крім того, якщо утримувачі млинець не вкручуються в ручку, вони починають виступати, що заважає під час виконання завдань. Ну і не менш важливим показником якості прогумованих гантелей — є їх ціна, яка не повинна бути занадто низькою. Якщо це так, можливо виробники інвентарю на чомусь заощадили, приміром, на гумі, яка в не самий відповідний момент може почати облазити.

Звертаючи увагу на ці не складно вимоги при виборі гантелей вам напевно вдасться зробити вдалу покупку, а значить почати повноцінні якісні тренування.