Протеїн помічник в пауерліфтингуПротеїн - помічник в пауерліфтингу
Білки (протеїни) в пауерліфтингу
Кожен спортсмен, який серйозно займається пауерліфтингом, знає і розуміє, що тільки тренуваннями і вправами домогтися повного результату неможливо. Важливо також правильне харчування, насичене білками і протеїнами.

Є багато продуктів, що містять ці незамінні речовини, проте повною мірою і потрібній кількості для нарощування м’язової маси їх можна отримати, застосовуючи різні добавки. Протеїни, які допомагають організму правильно витрачати запаси енергії під час тренувань, не дозволяє організму дійти до повного виснаження. Протеїн — це той же білок, а він, як відомо, є самим необхідним компонентом для розвитку всіх клітин людського організму.

Білок доставляє в м’язи всі необхідні речовини для розвитку амінокислот. Він також необхідний для створення біомолекул і гормонів. Однією з таких необхідних добавок для пауерліфтингу wpc є Whey Protein (сироватковий білок). Це якісний продукт, в основу якого входить порошок-концентрат сироваткового білка.
Цей препарат, який застосовується і в пауерліфтингу ІПФ, давно став досить популярним в області спортивного харчування. Співвідношення ціни і якості цього продукту приємно радує сучасних атлетів. Це порошок містить важливі амінокислоти, які дають можливість спортсменів значно покращувати свої показники в цим виді спорту. Головна особливість цієї добавки в тому, що вона розчиняється дуже легко, тому дуже швидко засвоюється в організмі.

Крім того препарат має приємними смаковими якостями. Зараз протеїн представлений на ринку широкою гамою різних фруктових смаків. А якщо ви вирішили скористатися якоюсь низькокалорійною дієтою, цей порошок буде дуже ефективним і якісним помічником у цій справі. За словами фахівців, сироватковий протеїн засвоюється в організмі людини найшвидше. Цей протеїн набагато швидше постачає всі клітини людського організму найважливішими амінокислотами після складних тренувань.

Для спортсменів пауерліфтингу ІПФ цей продукт просто незамінний. Це пов’язано з тим, що в цьому препараті міститься величезна кількість ВСАА амінокислот, що робить цей порошок необхідної добавкою після виснажливих занять спортом і досить важких тренувань.

..ще зі SportMashina.com: Білки, жири і вуглеводи в харчуванні
Амінокислоти в спортивному харчуванні
Гейнер, відмінності від протеїну

Крім того, сироватковий протеїн, який міститься в Бадах якісних продуктів, як правило американських і німецьких виробників, повністю відновлює мікрофлору кишечника і сприяє швидкому засвоєнню кальцію. Крім того, знижується ризик інфекційних захворювань. Прийом протеїну Для атлетів пауерліфтингу wpc рекомендовано вживати 30 г цього порошку кілька разів на день після тренувань, перед сном і після сну.

Чи шкідливий протеїн?

Cивороточний протеїн, може бути шкідливий, тільки в тому случєє, якщо ви придбали не якісний продукт. У всіх інших випадках — це найважливіша харчова добавка для занять спортом