Ранкова зарядкаРанкова зарядка

Ранкова зарядка — підбадьоритеся і отримаєте свіжий заряд сил

Ранкова зарядка — запорука успішного дня

  Знову треба йти на роботу, а ви відчуваєте себе немов сонна муха?

Відмінний спосіб підбадьоритися і отримати заряд життєвих сил — ранкова десятихвилинна зарядка укупі з контрастним душем.

Для початку, для того щоб відійти від сну і налаштуватися на потрібний лад зробіть 10 глибоких вдихів. Прийшли трохи в себе? Ок, тепер легкий біг на місці, особливо не старайтеся — у вас весь день попереду, ще набігався.

Далі робимо 10 стрибків спочатку на двох ногах, потім по 5 на правій і на лівій.

Приступаємо до основної частини ранкової зарядки. Для початку розімнемо шию. Не робіть різких рухів, щоб ненароком не травмуватися.
Спочатку плавно обертайте голову за годинниковою стрілкою, потім — навпаки. Далі йдуть нахили голови вгору-вниз, вправо — вліво.

Наступний етап зарядки — розминка рук і торсу. Кладемо долоні на плечі (тієї ж руки) і обертаємо, спочатку вперед, потім назад. Распрямляем руки і махаємо ними немов батогами. Далі кладемо руки за голову і повертаємося всім тілом вправо-вліво. Ривки перед собою 2 рази і распрямляем руки.

Тепер ставимо руки в боки і обертаємо тазом за годинниковою стрілкою і навпаки. Розставляємо ноги ширше й тягнемося до одній нозі, потім до іншої, далі до підлоги, потім трохи прогинається тому. Повторюйте кожну вправу кілька разів.

Розтягуємо м’язи ніг: присідаємо, виносимо 1 зігнуту ногу вперед, іншу — назад, тягнемося. Другий вид розтяжки: те ж саме, тільки перша (1) нога залишається на місці, а ступня другий не впирається носком у підлогу.

Фітнес

Заключна частина ранкової зарядки: робимо 10 віджимань. Якщо ви не можете робити віджимання від підлоги, то робіть їх від стільця або віджимайтеся, зігнувши ноги і спираючись на коліна. Далі лягаємо на підлогу, долоні кладемо під сідниці і 10 раз піднімаємо ноги перпендикулярно підлозі.

От і все!

!Тепер залишилося тільки прийняти контрастний душ.

•Зачекайте пару хвилин, якщо ваше серце б’ється занадто швидко, підбирайте навантаження з оглядкою на ваші фізичні кондиції і стан здоров’я, не робіть вправи, які можуть завдати шкоди.

•Цей простий комплекс дасть вам заряд бадьорості на весь день!