Рецепти схудненняРецепти схуднення

Схуднення за рецептами зі скарбнички народних знань

Важко знайти людину, особливо якщо шукати серед представниць прекрасної статі, яка б ніколи в житті не сідав на якісь дієти або не читав рецепти для схуднення. Проте мало хто поспішає звертатися за кваліфікованою допомогою до дипломованим дієтологів, а віддають перевагу народним засобам. Ця тенденція спостерігається досить тривалий час, а все пов’язано з тим, що «бабусині рецепти» не тільки зарекомендували себе, а й встигли повністю довести власну дієвість і ефективність. Крім усього іншого, всі подібні системи схуднення досить прості, більшість з них представлено у вигляді моно-дієт.
Але, найголовнішим виступає те, що подібне харчування здатне не тільки привести до зниження ваги, але і нормалізувати речові обмін, позбавити від зашлакованості, допомогти у відновленні нормального функціонування органів ШКТ. А все згадане вище в комплексі дає гарантії того, що втрачені кілограми не повернутися знову. Не зайвим буде зауважити, що схуднення за рецептами народної медицини ґрунтується на правилах здорового харчування, які зводяться до заміни цукру на мед або солодкі фрукти, вживання сирих або варених овочів, питво великої кількості чистої корисної рідини, такий як вода, трав’яні настої, зелені чаї .

Ще одним плюсом подібного харчування є те, що у людини виробляються нові смакові переваги і змінюються харчові звички, що сприяє отриманню тривалого і незмінного результату. Які ж основні народні рецепти схуднення? До подібної категорії необхідно віднести імбир, який є відмінним і безпечним сжигателем жирових відкладень. Краще всього пити імбирний чай, який здатний не тільки позбавляти від жиру, але й зміцнювати, очищати організм і відновлювати функції печінки.

Крім цього, гарний у боротьбі з надлишковою вагою селера, що дозволяє приготувати досить велика кількість різноманітних страв. І, що важливо, купити його можна цілий рік і за цілком прийнятною ціною. До даного списку можна додати грейпфрут, ананас і чорницю. Їх вживання дозволить вивести ліпіди, врегулювати обмінні процеси і запобігти виникненню нових жирів з вільних вуглеводів. Також не варто забувати про рецепти схуднення, здатних знизити апетит.

Саме вони здатні надовго зберегти досягнуті результати. До таких продуктів необхідно віднести, в першу чергу, трави — валеріана, насіння льону, оман. Вживання настоїв, приготовлених на їх основі, здатне значно втихомирити відчуття голоду і знизити апетит.

Таким же дією володіє відвар вівса. Що стосується приправ, то доцільно застосування пачулі, кориці, кардамону.