Рецепти з ефірними маслами. Ефірні масла від нежитю, від застуди, від опіків і від головного болюРецепти з ефірними масламиАроматерапія відома людям давно, і ось вже на протяг тисячоліття ефірні масла дарують нам здоровя і красу. Не секрет, що восени організм перебудовується і адаптується до більш суворого клімату, що викликає ймовірність підхопити інфекцію і захворіти. Безумовно, хворіти у наш час хочуть тільки школярі, так як весь інший дорослий світ, включаючи старшокласників і студентів, прекрасно розуміє, що зайвий лікарняний може обернутися суттєвим підривом в навчанні та завалом на роботі. Саме тому ми присвячуємо сьогоднішню статтю ефірним оліям для лікування застуди і неприємностей зі здоровям.

Рецепти з ефірними маслами люди винаходили століттями, тому і результат від таких лікувальних процедур більш ніж гарантований. Мабуть, доречно буде почати з теми опіків, у тому числі сонячних, адже зараз починається оксамитовий курортний сезон, коли люди сімями виїжджають за кордон, щоб придбати золотистий загар і заряд енергії на майбутній рік. Однак найчастіше ми проводимо на сонці занадто багато часу, що й веде до опіків.
Отже, ефірні масла від опіків.

Підійде женьшень, камфора, жасмин. Кедр також дуже ефективний при лікуванні опіків. Він вважається чи не найкращим засобом.

Напевно, мало знайдеться в світі людей, які були б не проти жити з закладеним носом. Якщо такі диваки все ж знайдуться, то наступний рецепт точно не для них: ефірні масла від нежитю.

В перелік лікувальних аромамасел входять наступні: ялина, ладан, евкаліпт, чайне дерево і каяпут. Придбати їх можна в будь-якому салоні або в аптеці. До речі, там продаються і особливі готові смечі для інгаляцій, які надають потужний ефект і дійсно лікують закладеність. Якщо у Вас є вдома інгалятор, вилікувати нежить не важко: просто дихаєте пятнадцять хвилин випарами масел вранці і ввечері. За три дні закладеність повністю зникає, і Ви знову насолоджуєтеся вільним диханням.

Ефірні масла від застуди та грипу: евкаліпт, ялиця, дягель, Аміріс, каяпут, чайне дерево, чебрець, ялівець, ялина, кориця, лимон, найолі і шавлія. Інгаляції також будуть доречні. Можна застосовувати і аромалампу в якості профілактики. А цей перелік допоможе впоратися з бронхітом: базилік, евкаліпт, чебрець, сосна.

А ось рецепт суміші: чебрець, чайне дерево, герань і лимон змішуємо разом. Отримані розчин (3-4 краплі) капаємо на аромалампу і насолоджуємося повітрям, вільним від мікробів. Прекрасно усуває бактерії і віруси масло ялівцю.

До речі, вірус герпесу прекрасно перемагає масло вербени.

Вищеперелічені ефірні олії можна використовувати для дезінфекції приміщень. Увага, якщо аромат ефірного масла Вам не подобається, позбудьтеся від такого масла, так як воно може завдати Вам більше шкоди, ніж користі. До того ж, Ви ризикуєте обзавестися головним болем.

До речі, існують особливі ефірні масла від головного болю. До них відноситься унікальні грейпфрутовий витримки, які володіють прекрасним тонізуючим впливом, наповнюють людину енергією і життєвими силами. До того ж грейпфрутовий масло лікує мігрені, які виникли в результаті стресів і переживань.

Камфора також усуває головний біль і бореться з безсонням, тільки застосовувати таке масло потрібно вкрай обережно і не допускати передозувань.

Мірра лікує нервову систему і позбавляє людей від депресій і головних болів.

Як бачите, рецепти з ефірними маслами не знають кінця, а все тому, що аромамасел відомо величезна безліч, з якого кожне славиться чимось своїм. Лікуйтеся натуральними засобами і будьте здорові!

Автор: Лобастова Оксана