Рейтинг спортивного харчуванняРейтинг спортивного харчування

Продукти спортивного харчування: рейтинг

На думку фахівців з урахуванням актуальності та відповідності ціна-якість-результат, було складено рейтинг продуктів, популярних серед спортсменів. Лідером рейтингу безсумнівно є протеїн. Подібні добавки знайшли популярність років 10 тому, з моменту, коли вчені з’ясували, що дана речовина здатне швидко засвоюватися організмом і може повноцінно заповнювати втрати білка після тренувань. У процесі нарощування м’язової маси, протеїн є найбільш дієвим комплексом. Саме тому дана добавка займає перше місце в рейтингу спортивного харчування.
Наступним важливим елементом є креатин, який є паливом для скорочення м’язів. Тобто, чим більше речовини надходить в організм, тим більш витривалими і сильними стають м’язи. З цього випливає, що для досягнення найкращих результатів креатин є незамінною добавкою до харчування.

Сьогодні після низки досліджень, які довели ефективність креатину, його активно використовують як стимулятор для прокачування м’язів. В ході тренування активно витрачається м’язова тканина, відповідно її потрібно відновлювати. Будівельним елементом для неї є амінокислоти з розгалуженими ланцюгами (ВСАА).

Дані добавки займають третє місце в рейтингу спортивного харчування. Амінокислоти активізують білкові реакції в м’язах і знижують ступінь руйнування м’язових волокон. Четвертими в списку популярних продуктів стоять вітамінно-мінеральні комплекси. Кожному атлетові відомо, що в ході тренування організм піддається стресу і втрачає велику кількість корисних речовин, нестача яких здатний викликати збої в роботі всіх систем організму.

Вітамінно-мінеральні біодобавки компенсують втрати і нормалізують роботу органів і систем. Жироспалювачі закривають п’ятірку лідерів. Це важливі добавки, які необхідні при сушінні м’язів і створенні рельєфу. Дані добавки сприяють руйнуванню жирових відкладень і допомагають наростити суху масу м’язів.

Шосте місце рейтингу спортивного харчування займають гейнери, які є найбільш ефективними і легкозасвоюваними речовинами. У подібних добавках містяться вуглеводи, білки та інші необхідні організму елементи. І останнє місце в списку належить тестостероновая бустерами.

Це високоефективні харчові добавки, які стимулюють вироблення тестостерону. Речовина має яскраво виражений анаболічний ефект і протипоказано особам до 22 років. Популярність продуктів спортивного харчування залежить від їх ефективності.

Препаратів на сьогоднішній день існує багато, але кожен спортсмен вибирає те, що підходить саме йому.