РетаболилРетаболил
Застосування ретаболила в спорті
Цей препарат широко відомий у світі спорту і його успішно застосовують у всіх спортивних напрямках і при м’язовому тренінгу. Стероїд відрізняється тим, що тривалість його дії значно більше, ніж у будь-якого іншого виду анаболіків.

Він вводиться внутрішньом’язово і починає діяти тільки через 10-14 днів; максимальна тривалість дії препарату досягає трьох місяців, а мінімальна — близько 20 днів. Таке дозування обумовлена ​​наявністю найдовшою ланцюгом гормонів R (Радикал). Препарат популярний також завдяки своїй низькій токсичності. Його можна без побоювання застосовувати протягом багатьох років і не боятися появи ознак пошкодження печінки.
Саме тому фахівці радять застосовувати ретаболіл тривалими курсами в поєднанні з іншими стероїдними речовинами, з вітамінами і різними добавками, такими, як, креатин. Стандартний курс прийому стероїду розрахований на 6-8 тижнів. Це щотижневі ін’єкції розміром приблизно в 200-400мг, але важливо пам’ятати, що максимальна доза препарату не повинна перевищувати 600 мг.

Слід зауважити, що більш активним є проведення 2-3 курсів з дозами в 200-300 мг, ніж один інтенсивний курс із завищеною дозуванням в 400-500 мг.

..ще зі SportMashina.com: Сустанон
Туринабол
Станозолол

Не можна застосовувати ретаболіл більше 8 тижнів поспіль, обов’язково має бути перерва. Інакше з’являться побічні дії, які будуть виражатися у вигляді головного болю, підвищеного артеріального тиску, зниженням потенції і незначних руйнувань клітин печінки. Тому слід дуже уважно ставитися до прийому препаратів подібного роду і тоді організм буде здоровий, а м’язи будуть перебувати в постійному тонусі.