Результати схудненняРезультати схуднення

Як правильно оцінювати результати схуднення?

Коли мова йде про результати схуднення, то відразу ж всі згадують про кількість втрачених кілограмів або «пішли» сантиметрах. Однак ніхто не замислюється, що далеко не це відіграє ключову роль. Адже рішення схуднути, найчастіше, несе в собі більш глибокі основи, ніж просто не сприйняття свого відображення в дзеркалі. Дуже прикро усвідомлювати, що багато жінок не сприймають втрату одного — двох кілограм на місяць як досягнення.
А адже головним у такій справі виступає підвищення самооцінки, подолання панічного страху перед їжею, лікування від депресії. Більшість своїх проблем повні люди пов’язують зі своєю комплекцією і геть відкидають психологічні проблеми, однак звинувачувати в цьому тільки їх не варто, адже таке сприйняття — результат сучасної дійсності. Це пов’язано з тим, що на кожному кроці десятки фірм, клінік і фітнес-центрів пропонують швидке схуднення, результати якого допоможуть позбутися зайвих кілограмів або сантиметрів, але ніхто не надає допомогу в психологічному подоланні комплексів. Якщо підходити до даного питання тільки з такого боку, то вельми зрозумілим стає факт, що багато зриваються і не витримують виснажливих тренувань і жорстких дієт. Це відбувається з тієї причини, що навіть істотне зниження стрілки на терезах не рятує від глибших проблем, адже життя не змінюється, а протікає по того ж сценарії.

Усвідомлення такого положення призводить до уповільнення досягаються і людина, не переставали посилено працювати, просто більше не бачить сенсу в такій кількості докладених зусиль. Спочатку він допускає незначні вольності, перестає викладатися на тренуваннях, а після попросту зривається, що веде не тільки до повернення всіх, втрачених з таким трудом кілограммв, але й до набору нових. Вся життя протікає по колу до того моменту, коли просто опускаються руки. Саме з цієї причини необхідно правильно оцінювати результати схуднення. Можна навести ще один приклад, коли після тривалої дієти губляться ненависні кілограми, але разом з ними йде краса: стають ламкими волосся, нігті, сіркою і обвислий шкіра, простежується значне погіршення здоров’я.

Чи можна в таких випадках говорити про позитивні результати схуднення? Звичайно ж, знайдуться люди, які скажуть — так, адже вага знизилася і з’явилася фігура. Однак не варто забувати, що тільки правильний і гармонійний підхід до питання схуднення може принести відмінний результат і у фізичному, і в психологічному сенсах.