Риб’ячий жир схудненняРиб'ячий жир схуднення

Чи може допомогти риб’ячий жир для схуднення

Про користь вживання риб’ячого жиру відомо досить давно, а перше знайомство з даним продуктом відбувалося ще в дитинстві, коли бабусі починали співчутливо вмовляти проковтнути ложечку погано пахне і вельми супротивної на смак рідини. Благо, часи змінилися і сучасний вигляд риб’ячого жиру, а заповзятливі фармацевти нарешті змогли помістити його в капсули, набагато полегшує його прийом. Однак далеко не всі знають про існування взаємозв’язку риб’ячого жиру і схуднення, а така насправді існує. Розберемося з усім по порядку. Риб’ячий жир є джерелом величезної кількості біологічно активних становить і вітамін, що додають йому достатньо специфічний аромат.
У його складі є жирні кислоти Омега-3 і 6, які особливо необхідні для здоров’я і молодості шкіри, нігтів, волосся. Крім цього, він є відмінним «постачальником» таких вітамінів як кальциферол (D) і токоферол (А). Перераховані вище компоненти особливо необхідні для організації нормального метаболізму, що і дозволяє організму самостійно позбавлятися від зайвої ваги. Як же правильно поєднати вживання риб’ячого жиру і схуднення? Цей продукт сприяє схуднення і силу своїх деяких особливостей, основні з яких полягають у характері впливу на організм Омега-3.

Вся справа в тому, що дані жирні кислоти людський організм завжди використовує в якості енергетичного палива, так як не в змозі відкладати їх про запас. Однак крім цього, риб’ячий жир здатний запускати механізми жиросжигания при повному блокуванні накопичення даних компонентів. Після проведення деяких клінічних досліджень, стало гранично ясно, що даний продукт здатний самостійно впливати на рівень накопиченого жиру в організмі і сприяти його зменшенню.

Головним чином, це можливо, завдяки його здатності до зниження цукру в крові та запобігання інсулінового сплеску. Варто відзначити, що при введенні в щоденний раціон риб’ячого жиру спостерігається вивільнення додаткової енергії з вже існуючих запасів. Саме в даному процесі і полягає вся парадоксальність взаємозв’язку схуднення і риб’ячого жиру. Що стосується правил прийому даного компонента, то найкраще це робити в комплексі з фізичними навантаженнями і правильним харчуванням, в іншому випадку всі процеси будуть мало помітними і незначними.

Якщо говорити про дозування, то в даному питанні думки дещо розходяться: одні наполягають на вживанні малої кількості, інші, навпаки, кажуть, що для оптимального результату необхідно багато риб’ячого жиру. Однак найбільш прийнятним буде так звана «золота середина», що припускає прийом 1 — 2 гр. жиру після кожного основного прийому їжі.