Риб’ячий жирРиб'ячий жир

Засіб, перевірений поколіннями — риб’ячий жир

Риб’ячий жир — добре відоме старшому поколінню засіб. У минулі часи саме риб’ячий жир рятував дітей від безлічі захворювань, давав сили і необхідні для нормального росту речовини. Зараз це легендарне, тимчасово забуте засіб, стало знову дуже популярним.

Риб’ячий жир є регулятором кальцієво-фосфорного і вітамінного обміну в організмі. Він проводиться з печінки тріски балтійської, атлантичної, а також інших тріскових риб. Є прозорою світло-жовтою масляною рідиною зі специфічним запахом.

В одному грамі риб’ячого жиру міститься 350-1000 МО вітаміну А (ретинолу).
У риб’ячому жирі міститься велика кількість вітамінів і омега-3 — поліненасичених незамінних жирних кислот. Що міститься в ньому вітамін А сприяє відновленню клітин слизової оболонки і шкіри, з його участю формуються зорові пігменти, які потрібні для хорошого колірного і сутінкового зору. При нестачі цього вітаміну в організмі виникає сухість шкіри, розшаровуються нігті, волосся стає сухим і ламким.

У забезпеченні проникнення фосфору і кальцію в клітини організму бере участь вітамін D. Особливо важливо, щоб цей елемент в достатній кількості потрапив в дитячий організм, оскільки дитячий рахіт виникає саме через порушення кальцієво-фосфорного обміну. Цей вітамін стримує нервову збудливість, перешкоджає виникненню судом у ногах, сприяє росту організму в цілому, в тому числі, зубів і кісток.

Поліненасичені жирні кислоти омега-3, які у великій кількості входять до складу риб’ячого жиру, використовуються організмом в освіті речовин простагландинів, які відрізняються вираженою протизапальною дією. Омега-3 також сприяють розширенню живлять серцевий м’яз кровоносних судин, засвоєнню організмом жиру, знижують ризик утворення тромбів.

Згідно з останніми дослідженнями, за допомогою риб’ячого жиру в організмі підвищується кількість серотоніну, гормону, який допомагає боротися з депресіями, пригнічує гомони стресу, знижує агресивність, гальмує процеси вікових змін мозку, які можуть призвести до недоумства або втрати пам’яті.

Як приймати риб'ячий жирРиб’ячий жир приймають у капсулах або дозовано по 15 мілілітрів по три рази на день, досить тривалий час. Це надійне, перевірений засіб. Перед початком прийняття риб’ячого жиру рекомендується порадитися з лікарем.

Випускається і збагачений вітаміном D риб’ячий жир, в грамі такого препарату міститься до 100 МО вітаміну D.