Річард Джонс (Richard Jones)Річард Джонс (Richard Jones)

Легендарна спина Річарда Джонса

Основна частина культуристів протягом ста років історії цього спорту дбали про те, як їх тіло виглядає спереду. На фотографіях спортсмени, в основному, демонструють біцепси, груди і ноги, але вигляд спини зустрічається дуже рідко. Проблема в тому, що спортсмени роблять основний упор на роботу над м’язами, які відразу впадають в очі.

Покоління молодих професіоналів має насамперед задуматися про важливість роботи над м’язами спини. Лідером, який надав розвитку спини чимале значення, є Річард Джонс. Багато експертів прогнозують швидке сходження цього бодібілдера на вершину Олімпу.
Вид Річарда Джонса захоплює дух, він прекрасний як спереду, так і зі спини. Коли на змаганнях він повертається спиною, перемога йому гарантована. На турнірі в США він був визнаний чемпіоном з самим міцним і широким м’язам. У підлозі розслабленої стійці дуже добре промальовується рельєф верхньої частини м’язів, які кріпляться на діагональну піраміду незвичайно твердих м’язів попереку.

Природа, безсумнівно, наділила Джонса відмінною спадковістю, але розвиток м’язів його тіла пов’язано тільки з його важким і наполегливою працею.

Не дивлячись на те, що бічні м’язи тіла Річарда Джонса справляють враження, відносно легка структура його скелета вимагає більшого, ніж просто чиста м’язова маса. Спортсмен говорить про те, що потрібен чіткий план роботи над собою. Джонс точно визначив для себе основний козир, це, безсумнівно, спина. Річард склав індивідуальний план роботи, який зібраний з окремих частин тренувань різних успішних культуристів.

Серед їхніх числа Доріан Ятс, Хейни і Ронні Колмен. Вони дійсно гідні того, щоб з них брали приклад.

Далі слідувала ціла низка відкриттів. Оцінюючи різні способи тренування спини методом проб і помилок, Річард склав для себе індивідуальний план роботи. У результаті цього вид його спини для багатьох став ідеалом, а на змаганнях в Каліфорнії, які проходили в 1997 році, публіка обдарувала бодібілдера захопленими оплесками.