Рисова дієтаРисова дієта

Рисова дієта для схуднення

Ті, хто хочуть худнути поступово і надовго зберегти результат вибирають рисову дієту. Рис — корисний і натуральний продукт, який допомагає очищати організм від солей, шлаків та інших шкідливих речовин. Дієта, заснована на рисі, підрозділяється кілька видів. Залежно від строгості обраного варіанту вона може використовуватися від трьох до двох тижнів.
Три дні може застосовуватися найсуворіший варіант дієти, який передбачає раціон і складається з однієї склянки відвареного рису в день. Допустимо також з’їдати пару яблук. Рисова дієта по менш суворому режиму передбачає більш різноманітне меню, яке складається з рису, ягід, фруктів і овочів, а також салатів і овочевих супів. При цьому бажано використовувати неочищений рис. Овочі і риба, які допускаються при цієї дієти, повинні бути приготовлені на пару.

Слід утримуватися від чорного чаю і кави. Незалежно від того який варіант дієти обраний, необхідно вживати достатню кількість рідини, що дозволяє виводити з організму надлишок солей. Бажано збільшити вживання чистої води, зеленого або червоного чаю. У той же час не бажано пити мінеральну воду.

Не можна вживати багато рідини відразу після їжі. Рис повинен виконати свою функцію. Відповідно краще вживати рідину за 20 хвилин перед їжею і через годину або півтора після їжі.

Рисова дієта володіє своїми перевагами і недоліками. Плюсом є відсутність постійного відчуття голоду. Також вона робить благотворний вплив на роботу шлунково-кишкового тракту і допомагає впоратися з деякими захворюваннями. Організм позбавляється від холестерину, вага може зменшитися на сім-десять кілограм, а результат залишається надовго. Цю дієту не можна застосовувати більше двох тижнів, оскільки вона передбачає відмову від деяких продуктів, що допомагають зберігати здоровий вигляд шкіри і волосся.

Рис є відмінним джерелом вуглеводів, тому бажано підвищувати фізичні навантаження під час застосування такої дієти.